Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

  1. #1

    ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    słyszałam, że maturę można poprawiać przez pięć lat, i że mogą to zrobić bodajże nie tylko osoby, które oblały, ale także te, które po porstu chcą poprawić sobie wyniki... Ja chciałabym podciągnąć sobie polski, bo przez świadectwo maturalne nie udało mi się w tym roku dostać na wymarzone filmoznawstwo, a chciałabym próbować do skutku ;-) Jak to z tym jest? Słyszałam, że można było składać podania o poprawę matury tylko do 30 czerwca, czy to prawda? No i czy mogę sobie poprawić jeszcze ten przedmiot?


  2. #2

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    Tak, w okresie 5 lat mozesz probowac poprawic. Jestem na 80% pewny , chyba ze wprowadzili jakas zmiane.

  3. #3

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    Poprawiac moga tez ci co zdali, pewien jestem bo zanoszac papiery do liceumwidzialem na tablicy informacje o tym, nie pamietam dokladnych informacji ale z tym 30 czerwca to chyba niestety mowisz prawde i w tym terminie juz matury nie poprawisz.


  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    Podania na poprawki trzeba bylo skladac do 30 czerwca. Ja poprawiam polski pisemny i historie bo wyniki mi sie nie podobaja :/

    Pozdro


  5. #5

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    no cóż, trudno... póki co siedze na kulturoznawstwie z którego i tak jestem strasznie zadowolona, a w przyszłym roku wynajmę snajpera, który zestrzeli 90% chętnych na filmoznawstwwo i z dostaniem się nie bedzie problemu :]


  6. #6

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    masz 10 podejsc do matury co pol roku przez 5 lat...a podanie tak jak mowili wczesniej do 30 czerwca


  7. #7

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    Mature mozna poprawiac, tylko ze zrobili to tak sprytnie, zeby moc poprawiac mature w okresie zimowym trzeba bylo zlozyc odpowiednie podanie jakos do 18 czerwca (czy jakos tak, na pewno trzeba bylo zlozyc podanie przed otrzymaniem wynikow, co jest dla mnie chore :/). A do konca wrzesnia masz czas zeby zlozyc podanie i moc poprawiac mature za rok, z nowym rocznikiem. Tak nam dyrek mowil na rozdaniu swiadectw


  8. #8

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    u mnie w szkol;e termin był do 10 lipca:P i też będe poprawiać


  9. #9

    Re: ej, jak to jest z poprawianiem matury?

    wszyskie dokladne info znajdziesz na www.cke.edu.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •