Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Boa aferka

  1. #1

  2. #2
    SD AS
    Guest

    Re: Boa aferka

    Ja już widze jak te nasze polskie kundle dorastają do 5 m.Może jutro jak będe w zoo to sobie go obadam.O jak teraz na dział sprzedam popatrzyłem to to jest chyba boas Czesia http://www.terrarium.com.pl/forum/re...&i=3116&t=3116

  3. #3

    Re: Boa aferka

    Na stronie internetowej dla amatorów gadów zamieścił ogłoszenie
    za to bym tej rzecznice walnoł


  4. #4

    Re: Boa aferka

    Czesiu jest z Sosnowca :P


  5. #5
    SD AS
    Guest

    Re: Boa aferka

    Ale w ofercie jest napisane że odbiór w będzinie.Reszta sie zgadza koleś 26 lat , wąż ma 90 cm , cena między 200 a 300 zł.

  6. #6

    Re: Boa aferka

    Ale sekundke- czegos tu nie rozumiem :/ To policja sprawdza wszyskich co sprzedawaja weze ktore wymagaja rejestracji- bo jakos mi sie nie wydaje ze sprawdzaja Regiuski i inne. Czy poprostu koles mial pecha? A tak poztym teraz wlasnie mowili o tym w aktualnosciach i Boasa przedstawili jak by byl z niego niewiadomo jaki killer :/. A kolesia jak by co najmniej bank obrabowal

    Ehhh dla mnie to tylko jedno slowo- POLSKA.

    Pozdrawiam!

  7. #7

    Re: Boa aferka

    Przecież wyraźnie pisze,że: nie miał na niego dokumentów i co za tym idzie nie zarejestrował go i za to będzie odpowiadał- i bardzo dobrze mu tak. A reszta artykułu i programu to już ubarwianie dziennikarskie i wprowadzanie "atmosfery grozy" ,że groźny i wielki itd.


  8. #8

    Re: Boa aferka

    powiem jedno troche klientow przychodzi do sklepu i wiekszosc jak zobaczy z bliska to sie nie boi szczegolnie kobiety, jest kilku wiekszych gosci i jak otwieram szybe od terra to juz ich nie ma ale warto miec zarejestrowane


  9. #9

    Re: Boa aferka

    no co tu duzo gadac to jest polska kraj zarzadzany w wiekszosci przez idiotow ,poprostu w ten sposob kraj zarabia wiec do...sie do wszystkiego ale zuli i cyganow to niemaja checi sprzatnac z kraju :/ syf i tyle czasem brzydze sie tego ze jestem polakiem. dlaczego niewpadna na baraki cyganskie ?!pozwijali by tony narkotykow i sprzetu elektronicznego przemycanego z angli ,niemiec itd... a tu zlapali chlopaka za takie cos zalosne i tyle tak samo jak przyczepiaja sie do sprzedazy brachypelm :/ to juz szczyty zeby chlopak musial zasuwac kilkadziesiat godizn odróbek wyznaczonych przez sąd za sprzedaz kilku pajaczkow :!!!:/ zidiociala polska i tyle szukaja jakichs wrazen .dumna policja bo złapali boa stumetrowego zabojce duszacego dzieci hehe :P nie nie ma sensu pisac na ten temat bo i to tak nic niezmieni .a trzeba duzo zmienic jeszcze w tym kraju.niby jest dorbrze ale jest jeszcze mały burdel

  10. #10

    Re: Boa aferka

    Karzde przestępstwo trzeba ścigać i karać z całą surowością na jaką pozwala KPK i już.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •