Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

  1. #1
    Kretschmer
    Guest

    Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Kumpel dał mi kasę żebym kupił mu koszulkę na allegro. No to kupiłem. Koszulka jest zapłacona a kontakt ze sprzedawcą się urwał. 2 tygodnie temu.
    Niby ma takie "fazy" że przysyła towar po miesiącu (Widać po komentarzach), ale w ciągu ostatnich 2 tygodni doszło mu 20 negatywów z powodu nie wysłania towaru.
    Co zrobić żeby odzyskać pieniądze?

  2. #2

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    moim zdaniem nic nie zrobisz ;/ jak ci nie przysle to kasy nie odzyskasz


  3. #3
    Kretschmer
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    A jest ktoś z sosnowca kto by faceta ustawił, ewentualnie miał ochotę nakopać komuś do d*py?

  4. #4

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Z tego co wiem, allero wypłaca odszkodowania za towar od 50 do 300 zł. Przynajmniej tak kiedyś przeczytałem w regulaminie.
    No chyba, że płaciłeś mniej za koszulke, wtedy jest lipa.

    xav

  5. #5

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    napisz kolesiowi @ ze jak nie odesle ci kasy albo towaru to zglosisz sprawe na policje!! jak mialem podobny problem, koles sie nie odzywał, zero kontaktu, a jak napisałem ze zglosze sprawe na policje to on sie odrazu zaczol sciemniac ze mial wypadek, towar ktory kupilem sprzedal komus innemu, i odesłał kase!!


  6. #6
    Kretschmer
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Na maile nie odpowiada ale niebieskimi mu pogrożę.
    Koszulka kosztowała 89 zł.

  7. #7
    Kretschmer
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Problem w tym że jemu już parę osób to na policję zgłosiło... więc teraz następna osoba mu pewnie wisi.

  8. #8
    Black Rider
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Przy zakupie powyżej 50 zł możesz zgłosić oszustwo do Allegro a oni podają to policji, która (mam nadzieje) zrobi swoje.


  9. #9
    wh6fxe
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Dokladnie... allegro jest "profesjonalna firma" i mozesz zglosic ta sprawe do allegro (osobiscie nawet nei wiedzialbym jak sie za to zabrac - gdzie to sie zglasza) a allegro zrobi swoje. Aukcja byla ty wygrales jest dowod wplaty (chyba) wiec zaden problem... Obawiam sie tylko ze to moze troche potrwac:/.


  10. #10
    zephyr
    Guest

    Re: Allegro - jest szansa że odzyskam pieniądze?

    Wlasnie wszytsko jest napisane**uk bedziesz musial sie przejsc dla zasady bo watpie zeby cokolwiek zrobili, na drugi raz kupuj za pobraniem. Straszenie go su**mi jest tak skuteczne jakbys go psotarszyl duchami ze strychu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •