Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: to tak z bananowka bylo

  1. #1

    to tak z bananowka bylo

    nie ukasila mnie dorosla tylko noworodek. probowal uciec a w niewliekiej odleglosci byl moj pies wjec staralem sie ja zlapac i wtedy sie wywinela i mnie dizabneala, bol jak po ukarzenjiu osy potem powloli palec mi puchl po jakiejsc godzinnie bol sie nasilil ale byl znosny teraz w 24 h po zdarzeniu mam spuchniety palec 2 razzy i powiekrzone wezly chlonne po pachom troche bola ale idzie wytrzymac ogolnie mam spuchniety palec i obolala reke zadnych nudnosci bolu glowy czy halucynacji nie bylo
    wydilem chyba z kilka litrow wapna i to z efektem bol ustepuje ale nadal pisze jedna reka wioec wybaczcie bledy
    ukarzenia zdazaja sie najleprzym wiec zanim ktos zechce chodowac jakie kolwiek jadusy niech sie liczy z bolem szpitalem i w najgorszym przypadku ze smiercia smiercia
    ja nie zrezygnuje z chodowli ale napewno bede ostrozniejszy tera jestem ciekaw ile bede mial opuchlizne


  2. #2
    baryla
    Guest

    Re: to tak z bananowka bylo

    Trzeba sie z tym liczyc jesli hoduje sie jadusy ... a tok wogole dziwie sie Tobie ze otwarcie na forum piszesz ze posiadasz jadusa jak sie do Ciebie dowala NIEBIESCY albo SALAMANDRA to bedziesz mial z leksza przesrane ...


  3. #3
    djtommi
    Guest

    Re: to tak z bananowka bylo

    baryla przeciez mnostwo osob sie ujawnia i nic sie nie dzieje


  4. #4

    Re: to tak z bananowka bylo

    ja sie dziwie ze nie "zabezpiczeasz" pokoju czy gdzie tam tego weza trzymasz. Ja zanim cos zaczne robic przy zwierzakach to wywalam psa z pokoju i zamykam drzwi i okna.


  5. #5

    Re: to tak z bananowka bylo

    ja nic nie robiolem on po prostu zwial jakims cudem
    i go lapalem


  6. #6

    Re: to tak z bananowka bylo

    cuda sie nie zdarzaja:P


  7. #7

    Re: to tak z bananowka bylo

    W hodowli wezy, a zwlaszcza jadowitych, nie ma miejsca na takie "cudy". Wszystko musi byc idealnie zabezpieczone przed ucieczka i sprawdzanie, bo jesli nie jest, a tak chyba teraz bylo, to jestes po prostu nieodpowiedzialny.


  8. #8

    Re: to tak z bananowka bylo

    wogole Cie nie rozumiem. Chcesz sie pochwalic czy co???


  9. #9

    Re: to tak z bananowka bylo

    To dotyczy poprzedniego tematu, zobacz nieco niszej.


  10. #10

    Re: to tak z bananowka bylo

    bardzo dobrze że przestrzegasz innych. Ale nie za mądre posunięcie wystawiać to na forum... Do 10 osób sie nie przypierdzielą a do 11 tak... życzę Ci żebyś tą 11 nie był...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •