Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: to tak z bananowka bylo

  1. #21

    Re: to tak z bananowka bylo

    hehe niewiem jak mozna dac sie ukasic takiemu trimusiowi,wydaje mi sie ze niepowinienes sie brac za hodowle jadowitych wezy,drugie ugryzienie moze byc juz bardziej powazne

  2. #22

    Re: to tak z bananowka bylo

    > Ile macie lat ?

    Mam wiecej od Ciebie :]

    >od kilku lat obserwuje te forum i widze że
    > coraz częśćiej widze takie złośliwe komentarze. Ludzie
    > zastanówcie się. Nie wiem czym miał by się chwalić. Dobrze że
    > napisał ten post , ludzie będą wiedzieli czym może grozić
    > hodowla "jadusów" i dzięki temu może jakiś 16-latek nie kupi
    > sobie takiego węża. Pozatym inni chodowcy mogą się dowiedzieć o
    > objawach ukąszenia. Nie napisze więcej bo węże to nie moja
    > specjalność :P

    Zlosliwosc ??!! Kazdy tutaj pisze prawde po prostu ,a nie jest zlosliwy :].Niby jakie to maja byc komentarze ??!! Wow trimek Cie capnal wow - moge CIe dotknac wow ??!! Nie wiem czy wiesz ,ale trzymanie jadowitych wezy jest w polsce prawnie zabronione i wlasnie po to ,zeby sobie zaden 16 latek czy 18 latek nie kupil takiego "cudu" :].Poa tym kazdy kto ma troche oleju w glowie mniej wiecej wie czym grozi ukaszenie takiego weza i niech sie pan murinus nie przemecza i nie robi z siebie "matki Teresy".Jak dla mnie jest to post w stylu - "Tato kupil mi krwiozercza i smiertelnie jadowita tarantule- woooow".A kazdy kto uwaza,ze jest to dzielenie sie doswiadczeniami niech sie zastanowi jakie beda dla kogos, kto trzyma takie cos w domu konsekwencje gdy zostanie pogryziona osoba postronna :] Wtedy sam poczuje sie jak trimek w terrarium i znajdzie sie pan ktory mu bedzie "umilal" zycie :]

  3. #23

    Re: to tak z bananowka bylo

    wiem ze moze byc powazne za 2 jest gorzej i tak p[o wilorotnaosc pozatym jezu nie trzymal bym weza w niezabezpieczonym terra jest zamkniete na kudke maluch siedzial w duzym sluju w terra dorosluch sluj byl zamkniety gaza ktora tzymly 2 gumki i one zawinily a awz przecisnal sie przez wentylacje kazdemu moglo sie zdazyc ale mnie sie juz 2 raz nie zdazy bede zakladal z 5 gumek mam lekcje a zalozylem tego posta bo trimki tera kupuja 13 , 14 gowniaze nie majacy pojecia o wezach mysla ze daza sobie rade otoz nie waz nie nadaje sie dla tych ktorzy zadaj pytania w stylu jaki waz na poczatek.
    I sami mi przyznacie racje ze np. jakis doswiadczony chodowca zadko kupuje trimka robia to gownie
    a mnie ukasil maly waz noworodek i takie obiawy a gdyby to byl duzy nie obylo by sie bez szpitala na bank wiec jak chcesz se kupic jadusa na sam poczatatek
    tutaj mam racje
    a dalem sie ukasic bo kocham swego psa i wolalem pocierpiec niz stracic psa


  4. #24
    MIDO
    Guest

    Re: to tak z bananowka bylo

    Sam widzisz do czego doprowadza nieodpowiednie zabezpieczenie pojemnika w ktorym masz trimka.Co by bylo gdyby wylazł i ukasił cie twoj inny waż zakladam,ze bylo by bardzo źle :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •