Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Jaka komórka?

  1. #1

    Jaka komórka?

    Szukam w miare taniej (~300 zł) komórki no i chce spytać jakie modele w takim przedziale polecacie ? Zastanawiałem sie nad Nokią 2600 , wyrażajcie swoje opinie ... z góry dzięki


  2. #2
    Krycha.k15
    Guest

    Re: Jaka komórka?

    polecam nokie 7650 co prawda duza ale ma to plus duzy wyswietlacz i cieko zgubic

    ale ma jeszcze jedna wade.. miedzy innymi ze ma duzy wyswietlacz bateria sie szybko rołdowywuje polecam tez nokie 6610i


  3. #3

    Re: Jaka komórka?

    Jak masz kogos znajomego za granica, to niech sprowadzi Ci cos.
    Ja za 300 zl kupilem nowego, zapakowanego SE F500i
    W Polsce zaplacilbym pewnie drozej za takiego samego...na allegro widzialem po 520.
    No ale.. mowie tylko tak: jako alternatywa ;]


  4. #4

    Re: Jaka komórka?

    A i jeszcze jedno - nie polecam Siemensow... mialem 2 i sie totalnie zawiodlem.
    Sagemy tez ssa...mialem.
    Kup droga eliminacji ;]


  5. #5
    dr1zzt
    Guest

    Re: Jaka komórka?

    Siemensy sa debesciackie. Nie wszystkie oczywiscie, ale cala klasa S (mialem s25,s35,s45) teraz mam s55 , nienajnowszy juz model - moim nastepnym bedzie pewnie s65.
    Za to wszystkie nokie to zabawkowe, plastikowe porazki nie wytrzymujace nawet upadku z 1m


  6. #6

    Re: Jaka komórka?

    A co myślicie o Siemiensie C65? Wydaje się być niezły , a cena jest akurat w tym przedziale - ma go ktoś ?


  7. #7
    Black Kruk
    Guest

    Re: Jaka komórka?

    Ja również proponuje kupić Siemensa S55, a co do C65 też są dobre i można w niego zainwestować !!!


  8. #8

    Re: Jaka komórka?

    Mialem Siemensa C60.
    Moje wymagania co do komorki sa takie: zeby dalo sie z niej dzwonic i zeby byla glosna. O ile pierwszy aspekt byl rozwiazany, tak idac miastem mialem srednio kilka rozmow dziennie nieodebranych z powodu naglosnienia (a raczej jego braku). Mimo, ze ustawilem najglosniejszy dzwonek i glosnosc na maxa :>


  9. #9
    ironkapela
    Guest

    Re: Jaka komórka?

    Jaja sobie robicie??

    Teraz to albo motki albo nowe SE. Ja osobiscie polecam C975, telefonik wypasny tylko troszke duzy.


  10. #10
    dr1zzt
    Guest

    Re: Jaka komórka?

    Tak bo najwazniejszy w telefonie jest wielki "wypasny" ekran z golymi dupami albo z logiem BMW, badziewny pseudoaparat i dresiarska smycz.
    Jestem z tych, ktorzy uwazaja ze telefon sluzy do dzwonienia a nie do zabawy. I najwazniejsza sa funkcje sluzace/pomagajace w komunikacji. I trwalosc. A nie masa doczepionych tandetnych gadzetow.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •