Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Składki wędkarskie

  1. #1

    Składki wędkarskie

    Witam

    Chciałem sobie połowić na wczasach ryby na prywatnym stawie, ale okazuje sie że do polowu poza opłatą jest poczebna karta wedkarska). Nie opłacałem karty od 3 albo 4 lat :| Czy moge opłacic tylko na jakiś okres czy czeba na caly rok ? I ile będzie mnie to ksztowało ? Mam 18 lat. Znalazłem takie coś http://www.pzw.com.pl/_private/oplaty.htm ale nie wiem jak naliczyc opłate. Napiszcie ile okolo mnie to wyjdzie
    z góry dzięki

  2. #2

    Re: Składki wędkarskie

    Okolo 150-180 zł za rok


  3. #3

    Re: Składki wędkarskie

    Słyszałem że do 24 lat są znizki.
    Trzeba oplacic cały rok czy można np miesiąc czy kwartał ?

  4. #4

    Re: Składki wędkarskie

    cały rok

  5. #5

    Re: Składki wędkarskie

    Czyli powędkowane :]
    Hmm a za wędkowanie z nieoplaconą kartą jaka jest kara ?:>

  6. #6

    Re:

    za wedkowanie z niewazna (nieoplacona) karta wedkarska grozi ci dozywocie, a jesli wyrazisz skruche i Sad sie nad Toba zlityuje to da Ci tylko 25 lat ograniczenia wolnosci z mozliwoscia wczesniejszczego opuszczenia wiezienia za dobre sprawowanie po odbyciu kary 24 lat i 11 miesiecy. Te wszystkie kary przepisuje Ci z Kodeksu Karnego ktory mialem przypadkowo na biurku.
    Milego wedkowania

  7. #7

    Re:

    Spoko
    Skoro nie grozi mi kara śmierci to myśle że warto zaryzykować :P

  8. #8

    Re: Składki wędkarskie

    heheh piwerwsze słasze że trzeba mieć opłaconą karte wędkarską na prywatnym stawie!
    www.splawik.com.pl


  9. #9

    Re: Składki wędkarskie

    Tzn. On był prywatny. Własciwie to zbiornik utworzony na rzece :/ Płaciło sie 10 zł za dzień i można bylo 2 wymiarowe ryby zabrac :/ Teraz sie dowiaduje że karte trzeba Może ktoś na nnowym wykazie łowisk sprawdzic czy jest tam zbiornik jakis z Koszęcina kolo Cz-wy ? Wielkie dzięki :]

  10. #10

    Re: Składki wędkarskie

    Zbiornik specjalny (zrobili mi cos takiego z MOJEGO zalewu (50 zł/rok))
    Niestety to pewnie też należy do jakiegoś koła PZW i chcą sobie zrekompensować zarybianie takimi składkami.

    rado 120 może 25 lat nie dostaniesz, ale sprawa za kłusownictwo i konfiskata sprzętu służącego do "kłusowania" (czasem dość wartościowego) nie jest niczym przyjemnym. A jak nie masz nic sensownego do napisania to NIE PISZ

    Jak nie opłacałeś składek bez przerwy to musisz sobie jeszcze doliczyć wpisowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •