Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

  1. #1

    OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    OGLADAJCIE DZISIAJ FAKTY O 19:00 BEDZIE O JAKIMS 2 M BOASKU CHYBA :P ZOBACZYMY CO TO DOKŁADNIE


  2. #2
    luz_jacek
    Guest

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Dwu metrowy potwór


  3. #3

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    no hehe
    FAKTY sa na TVN


  4. #4
    S m i t h
    Guest

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Tarantula na klatce schodowej No ale zakaz sprzedawania zwierząt egzotycznych pomysł do ass'u


  5. #5

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Juz po materiale... to nie był boa tylko jakis zaskroniec azjatycki.... ale najleprze było jka pokazali ptaszniuka czerwonokolanowego a powiedziali " biegajace tarantule po klatkach schodowych "


  6. #6
    luz_jacek
    Guest

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Ale głupoty
    Zakaz handlu zwierzętami egzotycznymi
    Biegająca po klatce "tarantula"
    Śmiać się chce


  7. #7

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Zabójcza tarantula wrrrrrr. I najlepsze ZAKAZAC HODOWLI ZWIERZAT EGZOTYCZNYCH. Boze
    jak bym nakopał tej pićce Ej syndrom niedopchniecia niech sama zakaze hodowli psów których ma ze 20 co zaaaaaaaaaaaaaaaaa...


  8. #8

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Smieszni jesteście specjalnie ogladałem te fakty bo przypuszczałem ze własnie taka bedzie wasza reakcja.... no i sie nie myliłem wszystkie rozumy pozjadaliscie. Kwestie ptasznika tarantuli sobie darujcie nie każdy musi sie na wszystkim znac. A co do zakazu zwierząt to niema sie co dziwic jeżeli ludzie będą znajdywac węże na ulicach to co w tym dziwnego, po ***** ludzie kupują zwierzetą a potem je wyrzucaja ??? teraz ktos wypuscił taeniure a następnym razem kupie trimeresurusa albo jakiegos groźnego ptasznika, pewnego dnia gdy ten zwierzak spróbuje co uwalic przy sprzątaniu terrarium, koles nie bedzie miał komu oddac a bedzie sie bał dalej trzymac i wypusci na ulice.. niema w tym nic smiesznego. przemyślcie to troche a nie piszcie haha tarantula..

  9. #9
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    Witam
    Obcy popieram Twoje podejscie, ale tez jestem jednej rzeczy przeciwny. Chcialbys calkowity zakaz hodowli zwierzat egzotycznych bo ja nie :|
    Ja uwielbiam zwierzaki terraryjne, szczegolnie swoje i nigdy bym ich nie oddal ani nie wyrzucil na ulice. I pewnie bedzie tak do konca mojego zycia ze nie zmienie zdania co do terrarystyki i zawsze bede cos hodowal.
    To jest hobby wielu osob i nie moze byc tak ze nagle Ci wszytskiego zabronia.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Re: OGLADAJCIE FAKTY O 19:00

    To ja dodam tylko jedno:
    Jak dotąd wprowadzono nakaz rejestrowania brachpelm/pandinusów i jak to wpłynęło na zmniejszenie ich popularności?
    Jeżeli wprowadzą zakaz hodowli to skutek będzie odwrotny, bo każdy "dzieciak" będzie chciał mieć pająka, bo jest zabroniony i niebezpieczny albo tego typu teksty a jak będzie chciał się go pozbyć to będzie kicha ze względu na "zakaz handlu" i dopiero wtedy zacznie się masowe wypuszczanie pająków.

    Nie mówię nic o innych zwierzętach terraryjnych, bo nie hodowałem i nie mam bladego pojęcia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •