Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

  1. #1
    Coguar
    Guest

    o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    na sam poczatek zdjecia


  2. #2

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    Komuś się pomylił legwan z waranem :/


  3. #3
    Coguar
    Guest

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    i jak tu starsze osoby maja sie czegos nauczyc jak w gazetach pisza same bzdety


  4. #4

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    nie no moim zdaniem to jakies nie porozumienie komus sie chyba poje------------ z waranem bo to raczej nie mozliwe zeby legwan mnial jakies toksyny w slinie ja mam lega któremu daje zawsze buzki i jakos do tej pory zyje i trzymany jest razem z dziecmi ktore caly dzien pszebywaja z nim i nic im sie nie dzieje i niech sie na ten temat wypowie jakis konkretny chodowca bo sama jestem ciekawa czy to jest prawda prosba do pana zajaczkowskiego niech sie wypowie na ten temat bo chyba najwiecej wie na ten temat








    pozdrowienia dla dawida:*

  5. #5
    TylerPL
    Guest

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    Co to za gazeta?

    Ludzka niewiedza jest dobijająca!!!


  6. #6

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    Co jest !! Fakt zaczął pisać o terrarystyce czy powstała jeszcze gorsza szmira ????
    #@$#$%@$%^@# ale gówno !!!!!!!!!!!!
    Zapodaj mailem redakcji to zorganizujemy akcję i zasypiemy ich protestami, a najlepiej napiszemy jeden wspólnie i go wyślemy, każdy od siebie. to ograniczy ilosć wulgaryzmów, bo będzie tylko jedna wersja. No chyba że ktoś ma jakieś inne pomyslky bo to tak na pieńku mi wpadło do głowy .

    narka

  7. #7

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    Wydaje mi sie ze w slinie legwana sa jakies toksyny ALE NIE ZABIJA CZLOWIEKA a nawet komara kiedys jak moje maluchy jeszcze mnie gryzly to w miejscach w ktorych zeby wbijaly sie w skore powsawaly male bomble. Jednakze to co jest w tej gazecie to SUPER BREDNIA. Pozdrawiam

  8. #8
    Coguar
    Guest

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    twoje imperium


  9. #9
    Kretschmer
    Guest

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    nie ludzka niewiedza tylko ludzkie pragnienie sensacji

  10. #10

    Re: o co tu wogole chodzi mam nerwa za bzdety i za glupote redak

    Autor takiego artykułu nie dostaje premi za wybitną wiedze na jakiś temat, tylko za sensacje. Po kiego czorta porozmawiać z kimś znającym się na rzeczy skoro można samemu coś "stworzyć". A zasypywanie redakcji postami "co wy za bzdury piszecie" nic nie da, nie sądze żeby się im chciało pisać w następnym numerze sprostowania. Niestety ale takich pomyłek nie da się uniknąć, ale faktycznie dla osób znających temat takie coś jest BULWERSUJĄCE :/


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •