Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

  1. #1

    I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    tak jakmw temacie, tutaj dakę cytat z "twojego Imperium"...."Kilka miesięcy temu do krakowskiej przychodni wbiegł mocno wystraszony mężczyzna. Zażądał podania... surowicy na jad kobry. Zdziwniona pielęgniarka nie chciała uwierzyć, że ukąsiło go tak egzotyczne zwierzę, więc zdesperowany człowiek...wyjął jadowitą żmiję z kieszeni i rzucił nią w kobietę!

    hmmm dziwne, że kobry należą do viperida artykuł dotyczy sławnego LESZKA LISA dzięki niemu mamy taką złą opinię...


  2. #2

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    sorry za błędy: "jak" "daję" "viperidae" ale sie pospieszyłem :P


  3. #3

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    Nie no... jak dalej bedziemy sie podniecac jakimis szmatlawcami, to rzeczywiscie wyjdziemy na idiotow :>

    Badz raczej dumny, ze nalezysz do "ludzi uswiadomionych" i masz szanse posiadac takie ciekawe hobby, ktorego ciasne umysly nie sa w stanie pojac, bo sa za glupie :].
    Poza tym, nie w tym rzecz, aby narzekac na debili, ktorzy mowia cos, o czym nie maja pojecia, a samemu ruszyc dupe z inicjatywa. W naszym miasteczku zorganizowalismy wystawe terrarystyczna, ktora przyciagnela wiele osob i na pewno wiele przekonala. Na wrzesien planujemy kolejna impreze, ktora bedzie juz naprawde rozglosniona na pol Podkarpacia... i ja jakos mam w ...glebokim powazaniu, co o naszym hobby pisza szmatlawce.
    Wy tez zacznijcie....

    Pozdrawiam...


  4. #4

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    Naczas tez nam dobrej reputacji nie przynosi Przemyt... Falszowanie dokumentow panstwowych... bez komentaza


  5. #5

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    poniosło mnie trochę


  6. #6

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    ja znam człowieka dla ktorego jeden z wyzej wymienionych jest autorytetem

  7. #7
    MIDO
    Guest

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    Oj ludzie.......


  8. #8

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    Dajcie już z tym spokój, olejcie to ciepłym moczem, poza tym nie wszyscy czytają takie szmatławce !!!!


  9. #9

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    nie czytam takich szmat, kupiłem to jak zobaczyłem poprzedniego posta :P nie mam ochoty czytać o ciąży britney spears , o "uroku kokardek" bleaaah


  10. #10

    Re: I KTO NAM WYROBIŁ TĄ REPUTACJĘ!!!

    No wiec sam widzisz, jakiego pokroju osoby czytaja tego typu "pisma".
    Szczerze mowiac ciesze sie, ze dalej tkwia w swojej glupocie, a nie probuja np. brac sie za hodowle zwierzat, co raczej skonczyloby sie katastrofa :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •