Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Odtwarzacz CD-mp3

  1. #1
    Pawloosh
    Guest

    Odtwarzacz CD-mp3

    Witam! Mam pytanie do wszystkich muzykofilow. Otoz zamierzam niedlugo kupic sobie ktorys z odtwarzaczy CD-mp3 sony. Do odtwarzaczy tych dolaczony jest program SonicStage. Co to wlasciwie jest? Wiem, ze jest to program komputerowy ulatwiajacy zarzadzanie plikami mp3 itd. Slyszalem rowniez, ze z jego pomoca mozna wypalac plytki cd-mp, audio cd itd. Moje pytanie brzmi:

    Czy do wypalenia plytki cd-mp3 potrzebna jest nagrywarka w pececie, czy cala sprawe zalatwia odtwarzac cd-mp3? Tzn. mam w pececie dwa napedy: cd oraz dvd. Nie mam nagrywarki/ przegrywarki. Czy sam odtwarzac cd-mp3 z programem SonicStage wystarczy, by wypalic sobie plytke?

    Sorry, zdaje sobie sprawe, ze pewnie dla wielu osob to pytanie jest niesamowicie smieszne, ale ostatnio kupilem sobie discmana jakies...5-6 lat temu. Od tego czasu moja wiedza na temat komputerow/sprzetu audio zupelnie sie nie poglebila... Zacofany jestem

    Z gory dzieki za odpowiedz!

    Pozdrowionka!

  2. #2

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    jesli nie masz nagrywarki to nic nie nagrasz;]


  3. #3

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    lepiej kup odtwarzacz MP3 bedziesz mogl nagrywac pliki przez bodajze port USB


  4. #4
    Pawloosh
    Guest

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    No wlasnie tak myslalem... Ciekawe, kiedy sie takie cudo na rynku pojawi

    Dzieki za odpowiedz!

    PS: a za ile mozna kupic jakas dobra, nowa nagrywarke?

  5. #5

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    Takie cudo czyli nagrywarka? Wystarczy zwykła CD-R/RW. Za kilkadziesiat zl juz mozna dostac.


  6. #6
    Pawloosh
    Guest

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    Nie,nie- takie cudo, czyli odtwarzacz cd-mp3, za pomoca ktorego moznaby plytki wypalac Nieprecyzyjnie sie wyrazilem

  7. #7

    Re: Odtwarzacz CD-mp3

    Krzychowi chodzilo o przegrywanie piosenek na otwarzacz przez port USB. Bez nagrywarki ktorej cena jest na poziomie 150 zł nie nagrasz zadnej plytki. Aby nagrac plytke DVD potrzebujesz nagrywarke DVD jesli chcesz nagrywac na zwyklych cd-kach wystarczy standardowa nagrywarka cd-rw. Obecne na rynku jest szeroka gama odtwarzaczy mp3, jesli zastanawiasz sie nad kupnem jakiegos disc-mana z mp3 lepiej kup mp3 playera a kiedy bedziesz chcial przerzucic kawalki z cd wystarczy przekonwertowac (chyba dobrze napisalem:P) rozszerzenie .cda (w plytach cd z muzyka) na mp3 albo wav. Do tego sluza odpowiednie programy ale o tym juz pewnie wiesz. Przepraszam jesli napisałem tu takie oczywiste rzeczy o ktorych wszyscy wiedza.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •