Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Batman - poczatek

  1. #1

    Batman - poczatek

    Czy ktos z was widzial juz ten film, albo ma na plycie( no wiecie na jakiej...) prosilbym o kontakt, jestem fanem latajacego nietoperza.

    BoNo


  2. #2
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: Batman - poczatek

    widziałem ten film u kolegi , najgorsza czesc batmana jaką widziałem .


  3. #3

    Re: Batman - poczatek

    Powaga, a zapowiadal sie calkiem niezle, no ale moze masz racje odgrzewaja to w kolko i na okrąglo

    BoNo


  4. #4

    Re: Batman - poczatek

    Wybraliśmy się na film z Harim. I ani ja (umiarkowany fan Batmana), ani Hari (bardziej zagorzały fan Batmana) się nie zawiedliśmy.
    Moim zdaniem - jeden z lepszych Batmanów. Wszyscy aktorzy wpasowali się ładnie w swoje role (prócz Kate Holmes) no i zagrali koncertowo (ponownie prócz Kate Holmes)
    Estetycznie ta część jest trochę "pobrudzona", nie pokryto jej fosforyzującym lukrem
    Sporo scen plenerowych, ciekawe napomknienie o pewnej "organizacji" niszczącej zdegenerowane miasta i co mi się bardzo podobało - widać, że to jest "początek" Batmana... Widać drogę, którą musiał przejść, potyczki wewnętrzne, walkę z samym sobą, dojrzewanie do roli, którą postanowił przyjąć etc.

    *jak na "komiksowy" film... Bardzo dobry.


  5. #5

    Re: Batman - poczatek

    Dzieki za wypowiedz Iskra, swoja droga i tak obejrze.

    BoNo


  6. #6
    Pawloosh
    Guest

    Re: Batman - poczatek

    A ja po tym, jak zobaczylem "Sin City", czekam, az ktos podejmie sie ekranizacji chyba najznakomitszego komiksu, jaki mi bylo dane przeczytac, a ktorego tytul brzmi "Kaznodzieja". Mniam, mniam...

    Tyz sie niedlugo wybieram na Nietoperka...

  7. #7

    Re: Batman - poczatek

    Mi się marzy "Thorgal" na kinowym ekranie
    Klasyka...


  8. #8

    Re: Batman - poczatek

    Film zarąbisty, bardzo mi się podobał :]
    Co do "Thorgal'a" to popieram Iskre


  9. #9
    Pawloosh
    Guest

    Re: Batman - poczatek

    No, Thorgal to klasyka, ale przyznacie, ze ostatni album byl do... bani. Nie zmienia to jednak faktu, ze film moglby byc wprost rewelacyjny.

  10. #10
    TylerPL
    Guest

    Re: Batman - poczatek

    Oj tak!!! Kaznodzieje wymiata!!! Ale ja nie chce ogladac jego ekranizacji bo to bedzie pewnie mega syf...

    A co do Batmana to bylem na nic w kinie i film mi sie bardzo podobal! Na prawde polecam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •