Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Uciekl mi pies, albo ...

  1. #21

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Jezeli szukales i nie znalazles ic nastepnego dnia! Potem tylko czekac az ktos odpowie na ogloszenie!


  2. #22

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Pies o bardzo spokojnym usposobieniu nikogo nie pogryzie a na dodatek jest bardzo ufny, k....wa ja szaleje z rozpaczy nie wiem co mam ze soba zrobic, wszedzie jezdze go szukam , czemu akurat to mi sie przytrafilo

    Boże prosze pomoz mi odnaleźć mojego ukochanego pieska.


  3. #23
    TylerPL
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Faktycznie puszczanie psa wolno - niech sobie pobiega po okolicy bez opieki jest zupelnie nieodowidzialne! W przypadku BoNo, on chcial temu jednak zapobiez zakopujac dziury, ale pies sam uciekal. Tyle w przypadku Kretschmer'a jest to zkrajny przypadek debilizmu polaczonego z choroba Zgabczenia Mozgu! (niestety bardzo czesty w polsce!) JAK MOZNA WYPUSZCZAC PSA NIECH SOBIE SAM, BIEGA PO OKOLICY???! Moze on sam nikogo nie pogryzie, i nie jest niebezpieczny dla otoczenia, ale myslales ze cos JEMU moze sie stac?! Moj pies np. jest bardzo agresywny w stosunku do innych psow! Probowalem go tego oduczyc, i wychowac. Ale jak jestem na spacerze z moimi 2 psami (pies (ten agrsor) i suka) to on szczerzy zeby do wszystkich innych psow! Wiec jak by nagle przybiegl Twoj pies i chcial sie bwachac: z moim to pewnie by moj sie na Twojego niechybnie rzucil! a wiesz dla czego?! Bo Twoj nie jest na smyczy!!! A powinien byc! Pies powinien chodzic na spacery z WLASCICIELEM! A co do kolczatki to jest to moim zdaniem genialny wynalazek, bo dzieki temu udalo mi sie nauczyc mojego psa posluszenstwa!

    P.S. Nie wypominajcie mi ze moj pies sie rzuca na inne psy, bo zwykle konczy sie na szczerzeniu zebow! Zawsze probuje temu zapobiec! Omijam tamte psy, wybieram inna droge. Ja swojego po ulicy zawsze na smyczy prowadze, dopiero w lesie spuszczam go ze smyczy. Ale raz jakis inny pies pogryz mojego... Ale moj nie pozostal tamtemu dluzny.
    P.S.2. Sorry, za brak polskich znakow, ale tutaj w USA nie ma polskiej czcionki...


  4. #24
    Kretschmer
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Grzeczniej proszę pierdoło saska. Dzięki Bogu chociaż jeden cieć siedzi w USA zamiast u nas w kraju... debilizmem połączonym z choroba zgąbczenia mózgu nazwałbym wpuszczenie takiej cioty z powrotem do Polski. No ale może Bin Laden zrobi swoje i żaden Polak nie będzie musiał oglądać twojej mordy.
    Good bye christopher...

  5. #25

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Mój pies pogryzł już kilka takich czteroletnich dzieci,raz sąsiadowi kolano do mięcha rozwalił i już nas chcieli na kolegium pozwać. A wszystko dzieki mojej babce która tak wspaniale go wychowała. Puszcza go w kagańcu,a ten sobie ściąga kaganiec z pyska i lata i wszystkich gryzie. Wcale bym się nie zdziwił jakby mundurowi go zabrali,bo to najgłupszy pies jakiego widziałem. Najgłupszy bo wychowany przez moją babkę,którą jakbyście znali,to byście nie wiedzieli czy sie smiac czy płakać. Ja sie tam zawsze smieje.

    A propos,jak mój pies nie sciagnie sobie kagańca,to jak zobaczy idące dziecko,chowa się za murem i czeka. Gdy jest już 50 m od celu to bierze potężny rozbieg i wali dzieciaka po nogach. Później przychodzą do mojej babki dzieci z siniakami i płaczą.

    Na mnie tu nie najeżdżajcie po tym co napisałem,bo wychowanie psa zasługuje się tylko i wyłącznie mojej babce. Kto chce do niej numer telefonu to moge podać,ale ona wam powie przez telefon:

    "Aaaaaandrzej nie wyglupiaj sie!" - niezależnie kto do niej zadzwoni :]

  6. #26

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Hehe , fajnego masz psa , mój się boi wszystkiego Jak chodzi kolo terra i wąż wyjdzie z kryjówki i za nim jeździ pyskiem po szybie to spieprza od razu. 5 kilogramowa typowa dupa ;-)


  7. #27

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    albo go ukradli i zrobią obiad ... o takich przypadkach tez słyszałem ;/


  8. #28

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Nie mam sily odwiedzilem wszystkie sklepy gdzie rozwiesilem informacje o psie, w jednym ze sklepow pijaczek powiedzial ze odda mi swojego w zamian za ta nagrode co wyznaczylem myslalem ze go zabije gnoja jednego.

    Ale nie bede sie poddawal bede szukal dalej jutro zamieszcze ogloszenie w kablówce lokalnej.


    Jestem zrozpaczony !!!

    P.S. Azzurreeuss nawet tak nie mów.


  9. #29

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    uhm uhm ... panie/pani moderator robi się nieprzyjemnie ...


  10. #30
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Kultura wypowiedzi powinna obowiązywać wszystkich. TylerPL zaczął, co jednak nie tłumaczy Ciebie Kretschmer. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.

    Wątek niestety zamykam, by uniknąć ewentualnego "rozlewu krwi".


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •