Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Uciekl mi pies, albo ...

  1. #1

    Uciekl mi pies, albo ...

    Mialem 10 miesiecznego owczarka i lubil sobie uciekac dziura w plocie zeby pobiegac po polach, ale zawsze po godzinie wracal jak sie wyszalal, otoz wczoraj juz nie wrocil a pobiegl jak zawsze rano, albo uciekl albo zostal ukradziony bo to byl bardzo ladny owczarek niemiecki do tego jeszcze mlody

    Ja osobiscie zakladam ta druga opcje.

    Zrozpaczony BoNo


  2. #2

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Moim skromnym zdaniem ci uciekł...

  3. #3
    fibus13
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Albo jakies lepki go zabiły...


  4. #4

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Jezeli ci uciekł! Troszke bardziej prawdopodobna opcja! Cała Ta sytulacja jest przez ciebie spowodowana! Spisz spokojnie, wiesz ze dziura w plocie jest, pies ci ucieka! Niedaj boze jakies male dziecko pogryze lub nawet chcac sie pobawic z dzieckiem moze zrobic mu krzywde! Zarwno mógł gdzies pod samochud wpasc!
    Czlowieku pies jest niewiadomo gdzie a ty sie siedzisz spokojnie na necie! A jasne jest przeciez zeby chociaz isc sprawdzic miejsca gdzie cały czas znim na spacery chodziles!

    A na drugi ras nie odkladaj zalatania dziur w plocie na puzniej!


  5. #5

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Albo poszedł na panienki i wróci za 3-4 dni cały brudny i śmierdzący. Mój pies tak często robi :P

  6. #6

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    No i sie cieszysz?
    Psy wam sie szlajaja Bog wie gdzie i Bog wie co robia, ale problemu nie ma?
    Rece mi opadly do piwnicy.


  7. #7

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Zapomniałeś dodać że wróci szczęśliwy

  8. #8
    Kretschmer
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Mój jest już wycwaniony. Potrafi sobie ściągnąc obrożę więc wychodzi na dwór sam.
    Po godzinie szczekaniem oznajmia że chce wejść do domu i żeby mu drzwi otworzyć:P

  9. #9
    Kretschmer
    Guest

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Mój jest już wycwaniony. Potrafi sobie ściągnąc obrożę więc wychodzi na dwór sam.
    Po godzinie szczekaniem oznajmia że chce wejść do domu i żeby mu drzwi otworzyć:P

  10. #10

    Re: Uciekl mi pies, albo ...

    Brak mi słów ... głupota ludzka nie zna granic. Jeszcze się z tego cieszysz??? A jak kogoś pogryzie też ci będzie tak wesoło ??? Taki z ciebie odpowiedzialny człowiek??? Pomyśl 100 razy zanim coś : napiszesz, powiesz, zrobisz, nie zrobisz. I jeszcze się dziwicie że tyle bezpańskich psów chodzi po ulicy i tyle smutnych psich oczątek patrzy na was zza krat schroniska ... NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ NAJGORSZA CHOROBA XXI WIEKU


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •