Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

  1. #1

  2. #2

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    Nie wiem czy śmiać się czy płakać......


  3. #3

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    Hasło wspaniałe po prostu ...


  4. #4
    cyclosternum
    Guest

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    a pa pujede do PO bo mają ładne logo...


  5. #5

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    w sumie intrygujące, ale jeśli chodzi o kuriozalne wypowiedzi tych państwa, to jednak dla mnie hitem była wypowiedz męża pani poseł, który kiedyś stwierdził że w jego ogrodzie ten kto prywatnie zajmuje sie rybkami, nie będzie pracował przy akwariach, a ten co gadami przy terrariach, cóż to we wrocławskim zoo było przez lata widać. Gady do terariów sie tam kupowało, a po jakimś czasie wymieniało, w całym zoo nie było jednego zdrowego legwana zielonego... za to żółwiki tonami, w ciasnych terraiach z sałatą w miskach... no tak przemyt, a za przetrzymywnie przemycanych zwierzaków pewnie jest jakaś kasa...

    Znane są równierz opowieści pracowników ogrodu o tym jak to pani Gućwińska każde zwierzątko sprawdza w kwestii przydatności do trzymania w domu... po cholere dyrekorowi zoo, w domu goryl? który na dodatek miał ciągoty do koniaku

    ciekawe kiedy zmieni sie kierownictwo tego ogrodu, a jeszcze ciekawsze czy zoo wrocłąw nie trafi wtedy na jeszcze "lepszego" dyrektora


  6. #6

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    Raczej nic nowego.Ci Państwo lubią polityke i są skłonni reprezentowac każdą partię.
    No cóż,wczesniej czy pózniej zmieni sie w Zoo ekipa,na czym oczywiscie najlepiej wyjdą zwierzęta.
    A Państwo Gucwińscy powinni cieszyć sie już emeryturą na swym ranczo


  7. #7
    ~jonasz~
    Guest

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    KRYSTIAN- ~jonasz~
    Człowiek z zasadami ;]


  8. #8

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    Jestem głęboko zażenowany wypowiedziami tej Pani... Mam nadzieje, że do Sejmu się nie dostanie.

  9. #9

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    POLITYKA nr 32/2005

    Cytat z artykułu: Ranking posłów / czerwone kartki
    Hanna Gucwińska (UP, obecnie PSL)
    -zasłużona współtwórczyni wrocławskiego zoo, jako posłanka okazała się zupełnym nieporozumieniem. Nie została zauważona, nie ma efektów jej prac. Polityka zdecydownie nie jest jej żywiołem i nie bardzo wiadomo, po co jej ta poselska przygoda.

    Kto za ?


  10. #10

    Re: zwierzęta i polityka czyli co nowego w zoo Wrocław

    Za dużo by chciała kobitka...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •