Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pies sie odznalazl :-)

  1. #1

    Pies sie odznalazl :-)

    Dzisiaj o godz. 11.00 przyjechal do mnie facet i powiedzial ze chyba wie gdzie jest moj pies, pojechalem za nim do gospodarstwa jakiegos goscia patrze i oczom nie wierze mojego slicznego owczarka niemieckiego przypalowali na lancuchu zardzewialym w kolo jedna wielka kaluza i rozwalajaca sie buda. slabo mi sie zrobilo, zapytalem tego gospodarza czemu wiezi mojego psa, powiedzial ze sam przylecial i wskoczyl mu normalnie sam na lancuch to wynikalo z gadki. Zawolalem psa imieniem, od razu sie ucieszyl zdjąlem mu ten lancuch i zapakowalem do samochodu.
    Jak przywiozlem psa do domu i chcialem poklepac po boku jak zawsze robie to piszczal i ma jakies leki, to gnojek pewnie go uderzyl, dorwalbym szmaciarza to bym udusil ale za reke nie zlapalem. Teraz jest godz. 19,00 pies wykompany i dochodzi do siebie,

    Nawt nie wiecie jak sie ciesze ze sie znalazl.

    Pozdrawiam BoNo


  2. #2

    Re: Pies sie odznalazl :-)

    No gratulacje JA jakby mi ktoś uderzył psa to bym zajebał s@#!!@#! ...
    Ale napewno dojdzie do siebie,ale radze Ci idź do weta bo może mieć jakis uraz wewnętrzny.


  3. #3
    TylerPL
    Guest

    Re: Pies sie odznalazl :-)

    Dobrze ze sie wszysko dobrze skonczylo! I pilnuj go lepiej nastepnym razem. Jak masz troche kasy to mozesz wybetonowac ogrodzenie, zeby nie podkopywal siatki...
    A tak z ciekawosci, jaka nagrode za niego wyznaczyles?


  4. #4
    cyclosternum
    Guest

    Re: Pies sie odznalazl :-)

    dobrze ze pies sie odnalazł
    mój tez kiedys zwiał i ne było go 2 tygodnie jak wrócił to do chodził do siebie drugie dwa tygodnie
    pozdro


  5. #5

    Re: Pies sie odznalazl :-)

    Nagroda hmm dalem gosciowi stocka litrowego.

    Jutro jestem zarezerwowany na wizyte u weterynarza

    BoNo


  6. #6
    ~jonasz~
    Guest

    Re: Pies sie odznalazl :-)

    szkoda ze ja go nieznalazłem...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •