Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Przystanek Woodstok !!

  1. #1

    Przystanek Woodstok !!

    Dopiero wczoraj wieczorem wróciłem z tegorocznego Przystanku Woodstock który odbył się 5-6 sierpnia w Kostrzynie nad odrą !! Był ktoś z terrarystów ? Był to mój pierwszy Przystanek. Ogólnie było fajnie, ale troche zespoły nie dopisały... Szczerze mówiąc w życiu nie widziałem tylu *****ów (inaczej sie nie da tego okreslić - sory admini) Najgorsze było to specjalne Woodstockowe Tystkie, który niby miało 5% alkoholu, ale tak naprawde to były one rozcieńczane z woda (tzw. siki weroniki )


  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: Przystanek Woodstok !!

    Siemka. Ja bylem Bylem od srody do niedzieli (wieczorkiem wrocilem). Zespoly do "pupy", ale jak zwykle klimat "zajefajny". Byl to moj 3 przystanek. Najbardziej podobalo mi sie w zeszlym roku, to byla impreza Jesli chodzi o Tyskie to jak na 2,5zl z kija to bylo dobre

    Pozdro


  3. #3

    Re: Przystanek Woodstok !!

    Ja mam do Kostrzyna z Mysliborza 40 km, ale nie stety wstyd sie przyznac nie bylem na Przystnku Woodstok, a szkoda bo slyszalem ze bylo fajowo.

    BoNo


  4. #4

    Re: Przystanek Woodstok !!

    Ja jestem ciekaw, jaki w tym roku film propagandowo-szkoleniowy dla mocherowych beretów nakręci radyjo ma ryja


  5. #5

    Re: Przystanek Woodstok !!

    hej! ja tez bylem juz 4 raz. kapele lipa na mase ale i tak co roku jade tylko dla PRZYSTANKU BRODA 4 lata temu na pierwszej edycji bylo nas 30 teraz kolo 300. to cieszy!! broda broda niechaj rosnie nam!!!
    POZDRO

  6. #6

    Re: Przystanek Woodstok !!

    brodacze byli niezli ;p
    a co do piwa to wystarczylo pojsc do miasta w sklepie samoobslugowm tatra za 1.95 byla
    albo pojsc do babci mety w czerwonym domku z cegieł za fabryką materacow, miala wina i piwa za 2 zl ;p
    ja bylem 1 raz i mi sie podobalo tylko siniakow w cholere i nogi jak kaczka plaskie bo mialem tylko halowki ;p
    ogolnie.... wypasnie bylo

  7. #7
    demon666
    Guest

    Re: Przystanek Woodstok !!

    A jak sie spisał Frontside, slyszalem ze chlopaki daliz siebie wszystko??
    Podobno zagrlai az 3 bisy bo taks ie publicznosci spodobalo


  8. #8

    Re: Przystanek Woodstok !!

    No Frontside to (wg mnie) najlepszy koncert (mimo iż grał bardzo wcześnie) całego drugiego dnia !!! A 3 bisy były bo sie Owsiakowi bardzo spodobało i był zdziwiony że o tej porze może być taki wielki koncert ! To był mój 2 koncert Fronside. Bóg stworzył Szatana !!!!!


  9. #9
    demon666
    Guest

    Re: Przystanek Woodstok !!

    Ja juz bylem na 3, 2 we Wrocku i jeden na Mystic Festivalu.
    29.10 znow graja we Wrocku w Madnesie - Ide koniecznie

    Bóg stworzył szatana!!!


  10. #10

    Re: Przystanek Woodstok !!

    Mój 1 Frontside był na Mystcu :P a 2 na Przystanku Woodstock Szkoda że nie grają w Lublinie bo bym sie wybrał.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •