Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ja się tego pozbyć ???

  1. #1

    Ja się tego pozbyć ???

    Witam mam problem.
    JAk pozbyć się wnerwiającej ikonki koło zegarka dotyczącej bieżącej aktualizacji ??
    Nie moge zaktualizować Windowsa bo kiedyśtak zdrobiłem to mi zablokowali kompa i musiałem reinstalke robić bo nie miałem oryginału :/
    Bo nie chce mi się za każdym razem wyłączać tego potem że napewno i... ehhh


  2. #2

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Jeszcze zalezy co ci wyskakuje , jesli tem menager czy cos to musisz wejsc w dodaj/usun programy, dodaj/usun skladniki systemu Windows i tam poprostu odznaczasz i juz nie wyskakuje


  3. #3
    ironkapela
    Guest

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Panel sterowania => System => Aktualizacje automatyczne => Wylacz aktualizowanie automatyczne. Mysle ze to powinno pomoc

    Pozdro


  4. #4

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Tak w ogóle, to nie mogli Ci zablokować kompa przez aktualizacje... Ostatnio wymyślili sobie jakieś Windows Genuine Advantage, ale to bez problemu można wyłączyć i dalej spokojnie aktualizować A co do ikonki to czy masz aktualizacje włączone czy nie to i tak bedzie tam gdzie była, tylko zmieni kolor A co do samych aktualizacji, to uważam, że na prawdę warto, ale same aktualizacje zabezpieczeń.


  5. #5
    ironkapela
    Guest

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Ja mam wylaczone aktualizacje i nie widze zadnej ikonki :| Nigdy jej nie mialem :|


  6. #6

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Bo masz pewnie okna bez sp2 (w sp2 pojawiło się to denerwujące gówno) ;p


  7. #7

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Ej no sory ale serio jak raz dla świętego spokoju chciałem to zaktualizować to tak zrobiłem i było ok.Wyłączyłem kompa i...jużnie włączyłem bo od razu wyskakiwało okno że coś tam nie zgodne z prawem brak oryginalnej wersji itd... :/


  8. #8

    Re: Ja się tego pozbyć ???

    Pierwszy raz o takim czymś słyszę Pewnie miałeś tą maksymalnie spiraconą RCKGW.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •