Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

  1. #1
    ponczos
    Guest

    Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Mam komputer i głośniczki, wszystko chodzi jak trzeba, natomiast po podłączeniu słuchawek, prawa słuchawka gra jako lewa a lewa jako prawa (przy głośnikach natomiast wszystko jest jak trzeba).. O co chodzi??

    P.S. Możliwości błędnego podłączenia z mojej strony nie ma - sprawdzane kilkanaście razy..

  2. #2

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    A nie pomyliles lewej sluchawki z prawa lub nie obrociles zle sluchawek przy zakladaniu? )


  3. #3

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    moze oznaczyli sluchawki na odwrot :P
    ja mam wiekszy problem...
    nie mam wolego wejscia na slucachawki :P


  4. #4

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Jak da rade, to załóż odwrotnie słuchawki i już, bo to za pewne ich wina


  5. #5

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    problem braku wolnego miejsca można bardzo łatwo rozwiazać. Wystarczy w sklepie ze sprzetem audio kupic rozgałeźnik typu mini jet. Dzieki temu podłaczasz ten rozgałęźnik do wejścia głośnikow a glosniki i słuchawki do rozgałęźnika. Sam sprawdziłem u siebie. Działa jak należy


  6. #6
    ironkapela
    Guest

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Ja mam identycznie jak Hanzel :]


  7. #7
    ponczos
    Guest

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Saurus.. czuję się obrażony. :P Tak źle z moją inteligencją jeszcze nie jest.. )

    A co do obracania słuchawek to są one tak wyprofilowane że nie ma możliwości obrócenia ich. (

    P.S. A z tych wypowiedzi to chyba najbardziej skłaniał bym się do posta piteera.. )

  8. #8

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Kazdy moze sie pomylic, ty tez ;-) A moze nie tyle zle oznakowane, co kable we wtyczce zle podlaczone


  9. #9

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    rozmontuj słuchawki i przełuż głosniczki albo przetnij kabel i zlutuj odwrotnie (drugiego sposobu nie polecam, stracisz przy tym chyba na jakości dźwięku)


  10. #10

    Re: Problem ze słuchawkami. Pomocy!! :))

    Zeby przelozyc glosniczki trzeba odlaczyc od nich kable- ponczos napisal ze sa profilowane, wiec sa to chyba male sluchawki wciskane do uszu, jesli nie, to moze da sie bez tego.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •