Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: siatka wentylacyjna

  1. #1

    siatka wentylacyjna

    gdzie moge kupic wentylacje do terrarium ,co najlepiej zastosowac na wentylacje

  2. #2

    Re: siatka wentylacyjna

    wiesz mozesz uzyc wielu zeczy jako siatke wentylacujna... najlepiej to metalowa drobna siateczka ale ja mam plastikowa bo nie wrzucam do terra swierszy tylko z reki karmie.... nie kupuj, tylko rozejzyj sie dookola siebie napewno cos sie znajdzie


  3. #3

    Re: siatka wentylacyjna

    Ja mam w terra siatkę taką do zderzaków do auta.(chodzi o siatkę do zderzaków tuningowych)


  4. #4

    Re: siatka wentylacyjna

    Jesli choddzi o blache preferowana zobacz w www.Biofil.pl w dziale biofil poleca. Jesli zabem chcesz moskitiere sa pluciene i aluminiowe. Stanowczo polecam aluminiowe gdyz sa trwalsze i nie duzo drozsze.


  5. #5

    Re: siatka wentylacyjna

    sa zwykle wentylacyjne kratki takie jak sie je uzywa w domu w niej od srodka jest taka drobna siatka z jakiegos materialu czy cos srednica dziurki jest z 3 mm wiec nic sie nie przecisnie a sa tez taki ze jak sie pociagnie za sznurek to sie zamyka dobre w utrzymaniu wilgotnosci koszt z 10 zl


  6. #6

    Re: siatka wentylacyjna

    Remus ile taka siatka kosztuje i gdzie ją można dostać w W-wie?

    P.S.
    Może wie ktoś gdzie (w W-wie) dostanę plastikowe, czarne prowadnice do szyb?

    Pozdrawiam!

  7. #7

    Re: siatka wentylacyjna

    Kosztuje ona coś około 35zl za 30x100 i jest w Norauto koło Auchan na puławskiej.


  8. #8

    Re: siatka wentylacyjna

    Swierszcze z checia powieksza dziurki Polecam moskitiere aluminiowa dostepna w marketach budowlanych. Koszt okolo 18zł/mb


  9. #9

    Re: siatka wentylacyjna

    Siatki aluminiowe i z innych metali kupisz na pl Grzybowskim w Warszawie. Najlepsza jest blacha perforowana, aluminiowa. ale jest najdrozsza i trzeba ja sprowadzc z Krakowa. Jesli nie duzo chcesz moge Ci odsprzedac kawalek.


  10. #10

    Re: siatka wentylacyjna

    Odradzam akurat czarne prowadnice. Jesli produkt nie zostal poprawiony to z tego co wiem zacinaja sie czarne prowadnice, cos z nierownoscia jest problem. No chyba ze jest wielu producentow lub sie myle.
    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •