Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: strong men

  1. #1

    strong men

    jestem ciekaw czy doszli do tego ciezszka praca czy tez pomagali se strerydami aha i czy warto na cos takiego isc jest ciekawie ??


  2. #2

    Re: strong men

    Na sterydach. Chciał bym zobaczyc jak bedą wyglądali za 20 lat
    Warto iść.


  3. #3

    Re: strong men

    ..."Wiem, co pan ma na myśli. Na pytanie o doping, bo przecież dla mediów to jest najważniejsze, odpowiadam nastepujaco: każdy zawód ma swoje tajemnice i nasz, strong-manów, też. Jak chcesz wiedzieć, jakie ksiądz ma tajemnice, idź na księdza."

    słowa pudziana z wywiadu jakiegos tam.

  4. #4

  5. #5

    Re: strong men

    Większośc weteranów, ale kulurystyki, wygląda całkiem dobrze ;p


  6. #6

    Re: strong men

    To jest ich sprawa poswiecaja sie temu sportowi , a doping czy sterydy jest pewnym elementem poswiecenia, tylko szkoda na to wątroby i innych organow wewnetrznych. No i stawy, kregslup dostaja swoje.

    BoNo


  7. #7

    Re: strong men

    koksują i to ostro, zero ciężkiej pracy tylko deka w tyłęk i jazda :]

  8. #8

    Re: strong men

    W każdym sporcie są minusy.Jest takie powiedzenie wśród kulturystów "Na sucho to nawet trawa nie urośnie".BooYaKa widze że jesteś całkiem zielony w tych sprawach.Bez treningu i ciężkiej pracy też nic nie urośnie.Są oczywiście jakiś specjalne produkty które się wstrzykuje pod skure i to robi "efekt" ale to tylko płyny nie mięśnie.


  9. #9
    ironkapela
    Guest

    Re: strong men

    Theraphos - za 20 lat to oni juz nie beda wygladali :P

    Jezeli ktos nie wierzy w to ze ten sport opiera sie na sterydach, to ciekawe za co Dymek siedzial :] Jesli chodzi o ich watrobe i organy wewnetrzne to wcale nie sa tak zniszczone, poniewaz oni nie biora sterydow wedlug przepisow kolegow z pakerni, tylko maja od tego specjalnych lekarzy ktorzy dbaja zeby wszystko bylo okey. Oczywiscie na takie rzeczy jak kregoslup lekarze nie pomoga (no chyba ze zaleca jemu cosmodisc z TVmango). Jezeli Pudzian przestalby pakowac, to wygladal by jak worek od ziemniczkow. Ja osobiscie lubie ich ogladac i nie obchodzi mnie to w jaki sposob utrzymuja forme, w jaki sposob zdobyli mase miesniowa i w jaki sposob robia wiele innych rzeczy. Fajnie czasem popatrzec na kabanow

    Pozdro


  10. #10
    ironkapela
    Guest

    Re: strong men

    Theraphos - za 20 lat to oni juz nie beda wygladali :P

    Jezeli ktos nie wierzy w to ze ten sport opiera sie na sterydach, to ciekawe za co Dymek siedzial :] Jesli chodzi o ich watrobe i organy wewnetrzne to wcale nie sa tak zniszczone, poniewaz oni nie biora sterydow wedlug przepisow kolegow z pakerni, tylko maja od tego specjalnych lekarzy ktorzy dbaja zeby wszystko bylo okey. Oczywiscie na takie rzeczy jak kregoslup lekarze nie pomoga (no chyba ze zaleca jemu cosmodisc z TVmango). Jezeli Pudzian przestalby pakowac, to wygladal by jak worek od ziemniczkow. Ja osobiscie lubie ich ogladac i nie obchodzi mnie to w jaki sposob utrzymuja forme, w jaki sposob zdobyli mase miesniowa i w jaki sposob robia wiele innych rzeczy. Fajnie czasem popatrzec na kabanow

    Pozdro


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •