Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

  1. #1
    Mikelos
    Guest

    Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Witam, wlasnie znajomy podal mi linka abym sie zarejestrowal na stronie, gdzie po uzbieraniu kilku ludzi mozna za darmo dostac nagrode, ktora sie wybierze. Juz od jakiegos czasu po sieci kraza takie strony ale jeszcze zadna firma nie oferowala wysylki do Polski- ta wysyla paczki do naszego kraju

    aby sie tam zarejestrowac wystarczy wejsc na
    http://www.techgear4free.com/?r=15799
    wybrac prezent, zarejestrowac sie, nazbierac kilku ludzi i tyle

    Tutaj zamieszczam dokladny opis, jesli ktos mialby jakis problem to prosze do mnie pisac na gg 3618062
    -----------------------------------------------------------------------
    Sprawa jest dziecinnie prosta! Pierwsze, co musisz zrobić, to klinkąć w link rejestracyjny, który znajduje się poniżej:

    http://www.techgear4free.com/?r=15799

    Ukaże się wtedy przed Tobą strona ze zdjęciami upominków, które możesz otrzymać. Spokojnie, wszystko po kolei , zacznijmy najpierw od iPod'a, abyś wiedział, jak postępować z innymi upominkami (w każdej chwili możesz zmienić sobie prezent!). Do wyboru masz 3 modele iPod'a. Wybierz ten, który Cię interesuje i poniżej, w szarej tabelce podaj swój e-mail i hasło. Uwaga, stanowczo odradzam podawanie swego głównego, używanego przez siebie maila, gdyż najzwyczajniej na świecie bombardowane będzie ono reklamówkami i innym stuffem. Dlatego do tego celu polecam założenie nowego konta, chociażby na O2.pl (adresy xxxxxx@op.pl nie są akceptowane przez system i nie będą brane pod uwagę w akcji!). Zaznacz następnie zgodę z warunkami promocji (zaznacz ptaszkiem) i kliknij register. Następnie ukaże się przed Tobą formularz rejestracyjny, którego opis wypełniania zamieszczam poniżej:

    http://elvismultimedia.boo.pl/ipod/dante/gfx/reg.jpg

    Po jego wypełnieniu, musisz odebrać mail aktywacyjny Twe konto i je aktywować, klikając a linka, który w nim otrzymasz. Następnie będziesz mógł już się zalogować. Po zalogowaniu zobaczysz taki panel, jak poniżej:

    http://elvismultimedia.boo.pl/ipod/dante/gfx/panel.jpg

    Teraz kilka słów wyjaśnienia:

    * 1:
    Twój nick

    * 2:
    Status
    Jest to pierwszy ekran, który ujżysz po zalogowaniu. Masz przedstawione na nim wszelkie potrzebne Ci informacje:
    8: Prezent, który wybrałeś, oraz ilość osób potrzebna do zwerbowania1 (o nich za chwilę)

    9: Status Offer - podane tam jest, czy wypełniłeś formularz rejestracyjny u jednego z partnerów akcji (Ich spis jest w zakładce Offers).

    >>>SŁÓW KILKA O OFFERS<<<

    Po kliknięciu w zakładkę "Offers" powinna pojawić się strona z dosyć dużą ilością bannerów. Wybierz obojętnie który i kliknij na napis "COMPLETE OFFER!" przy nim. Obojetnie jaka stronie się wybierze trzeba się zarejestrować. (kliknij na napis sign in/register/subscribe) Podczas tej rejestracji dane nie muszą być prawdziwe. Jedynie co musi się zgadzać to MAIL. Musi on być TAKI SAM jak na stronie TechGear4Free. (osobiście proponuje offer [partnera] ACTION ALERTS PLUS. Podczas rejestracji tam trzeba podac numer karty ale NIE MUSI BYĆ PRAWDZIWY [a raczej nie powinien], po za tym po pierwszym stopniu rejestracji [first step] powinienes juz miec konto a na Twoj mail powinien przyjsc mail aktywujacy.) Gdy już się zarejestrujesz w wybranym "offerze" wróć na stronę TechGear4Free, do STATUS i sprawdz ile "referrals" potrzebujesz by zdobyc swoj prezent.

    10: Twój link, który będziesz musiał rozprowadzać innym w celu ich zwerbowania (aby ci taką osobę "zaliczyło", musi się ona zarejestrować, klikając w niego).

    11: Spis osób, które zwerbowałeś

    * 3:
    Lista partnerów akcji (u jednego z nich musisz zarejestrować się, podając dane identyczne, jak w pierwszej rejestracji).
    * 4:
    Lista prezentów (możesz dowolnie je zmieniać kiedy chcesz)

    * 5:
    Orders - czyli ostatni krok do otrzymania iPod'a - Klikasz tam, kiedy będziesz już miał wszystkich zwerbowanych i wypełniony formularz partnera akcji.
    * 6:
    My Account - dane adresowe itd.

    * 7:
    Wylogowanie się z serwisu.


    1 - Osoba zwerbowana, to użytkownik, który zarejestruje się na serwisie TechGear4Free, klikając w link do werbowania (objaśniony pod numerem 10).
    UWAGA! NA ZALICZENIE OFFERA TRZEBA ZWYKLE CZEKAĆ KILKA DNI!

    Bardzo polecam ten serwis, tym bardziej ze znajomu dostal swojego nowiuśkiego iPoda i jest to bardzo wiarygodna firma

  2. #2

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    hmm ciekawe. Jednak jestem sceptycznie nastawiony do takich rzeczy:/

    Dobra a jak juz dostajesz tego ipoda to musisz podac adres na który oni ci to wysyłaja czy jak?
    Ile osób musisz zwerbowac zeby to dostać?


  3. #3
    Silent_Dragon
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Witam
    Mi cos tu smierdzi
    Moze i rozdaja Ipody itp. itd. ale pewnie ilosc tych zwerbowanych musi byc tak duza zebys tego szybko nie zrobil hehe. Na takich zasadach dzialaja te serwisy. :]
    Pozdrawiam

  4. #4
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    >aby sie tam zarejestrowac wystarczy wejsc na
    >http://www.techgear4free.com/?r=15799

    Spamujesz, bo nie napisałeś, że końcówka adresu "?r=15799 " dodaje na twoje konto dodatkowe zwerbowane głowy. Gdyby ktoś się zarejestrował pod adresem http://www.techgear4free.com/ byłbys zadowolony?? :P

    Jak dla mnie to kolejna ściema. Prosty sposób na zarobienie kasy przez pomysłodawców. Pewnie jakieś reklamy się tam wyswietlają... A nagrody to sobie zobaczysz jedynie na zdjęciu w internecie, bo nie wierzę, żeby je wysłali.

  5. #5

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Takich firm było już wiele... począwszy od rozdających nagrody za werbowanie ludzi zakończywszy na systemach płatnych maili i reklam, gdzie za werbowanie ludzi dostawałeś bonusowe pieniądze... Netprofit itp. itd. Jedna wielka ściema... tak naprawdę jedyną rozsądną rzeczą na jaką się do tej pory natknąłem to systemy MLN


  6. #6
    TylerPL
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprze˛t RTV !!!

    Jak sensowene to co to jest ten MLN?!

    A co do iPod'ow to moze i Ci wysla... ale ich zdjecie!


  7. #7

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Multi Level SYstem... Kupujesz od kogoś raport ( dajmy na to plik tekstowy ), dajesz ogłoszenie w necie że sprzedajesz go po to aby sprzedawać go jeszcze dalej i dalej... swoją drogą jakby się tak zebrać to można by rozkręcić coś takiego tutaj i puścić w sieć... Tyler PL odezwij się we wrześniu do mnie na maila to wyślę ci ogłoszenia profesionalnych systemów. Ludzie ( w tym moi znajomi, na własne oczy widziałem ) zarabiali na tym. Systemy te posiadają zazwyczaj po 4 takie raporty, a każdy z nich trzeba kupić. Ogłoszenia rozsyłane po necie posiadają namiary na wszystkie osoby takowe raporty psoiadające. Także załóżmy że masz Raport nr. 1 i nr. 2, Wysyłasz ogłoszenie w którym pod Raportem Nr. 1 i nr. 2 podane są twoje adresy, jako ze ty je posiadasz i możesz sprzedać. A pod nr. 3 i 4 adresy osób takowe posiadających. SPrzedajesz komuś Raport nr. 1, wysyłą ci kasę ( najcześćiej 20 zł. przekazem pcoztowym lub przelewem na konto, zna twój adres więc możliwość oszustwo spada do 0 ). Raport nr. 1, który kupił wysyłasz mu na maila i dołączas ogłoszenie... które on rozsyła w sieci. Ogłoszenie modyfikuje tak by wynikało z niego że Raport nr. 1 posiada on a raport nr. 2 ty... tak że masz korzyść z jego pracy gdyż zgłaszać sie będą też ludzie od niego, do ciebie, by zakupić Raport nr. 2. Itp. dlatego właście Multi Level, mój kumpel zarabiał na tym nawet do 60 zł. tygodniowo przy czym siedział przy kompie 10 min. na tydzień... ogłoszenia dawał jedyn ie na onecie i gdzieś tam jeszcze. Ja sam nigdy się niestety nie wkręciłem bo nie miałem czasu... ale można by coś takiego samemu rozbudować i stworzyć... oczywiście nie w pojedynkę. Raport którym ten gość handlował... zakupił tylko nr. 1... był to plik tekstowy o tym jak skutecznie handlować i namiawać ludzi do kupna swoich produtków ( w tym także raportów ), oraz podane tam był adresy angielskich stron z darmowymi ogłoszeniami. Handel Raportami ( mó własny pomysł ) można by też rozkręcić na allegro... jeżeli chcesz Tyler odezwij się do mnie na maila: Q-ba007@wp.pl, ale dopiero od Września... no i inni zainteresowani


  8. #8
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Czyli chcesz zarabiać przez naciąganie. Co za ludzie. Wyobraź sobie, że w tej piramidzie jest 10 osób (zakładając taką populację). Kilka osób zarobi dużo, reszta trochę mniej oraz zostaną ci, którzy już nie będą mogli sprzedać tego szajsu nikomu dalej i stracą tylko na kupnie raportów.

    Jak dla mnie to zwykłe oszustwo pod inną nazwą. Na pewno niewielki procent ludzi bierze w tym udział, zatem klienci się kiedyś skończą i nie będzie już komu sprzedać tego badziewia. Wtedy ci ostatni w łańcuchu naciągactwa zostaną poszkodwani przez własną chciwość i głupotę. Raport hehe - dobre.

  9. #9

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Coś cię chyba boli, jak to zostaną ludzie którzy nie będą mogli sprzedawać raportu?? Kupujesz, dajesz ogłoszenia i sprzedajesz komu chcesz... fakt faktem ze na początku ktoś kto kupi raport zysku z piramidy klientów mieć nie będzie... ale w dalszym ciągu będzie zarabiać sprzedając choćby ten jeden raport poprzez ogłoszenia umieszczane w internecie... nie pojmuję twojego toku rozumowania... to nie oszustwo


  10. #10

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    I podaj mi jeszcze jeden powód dlaczego niektózy nei będą w stanie sprzedać ani jednego raportu??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •