Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

  1. #11
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Przecież już pisałem o tym powodzie. Mam się powtarzać? Przeczytaj uważniej.

    Rozwiąż mi ten przykład poniżej w uproszczonej piramidzie i napisz, ile każda osoba zarobi - a w szczególności osoby O4, O5, O6, O7 (zakładając, że cała populacja liczy 7 osób).

    O1
    / \
    / \
    / \
    O2 O3
    / \ / \
    O4 O5 O6 O7

  2. #12
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    nie no, rozjechało się, bo zbędne spacje są usuwane :/
    może to poniżej się nie rozjedzie

    ..........O1
    ......... / . \
    ....... O2 .. O3
    ...... / . \ . / . \
    ....O4 O6 O7 O8

  3. #13
    TylerPL
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprze˛t RTV !!!

    Tylko ze na prawdziwym rynku nie masz 7 osob, tylko tysiace i zawsze sie znajdzie osoba z numerem On+1


  4. #14

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Dokładnie. Po za tym zostaje czysty dochód ze sprzedaży Raportów wynoszący np. 20 zł. za Raport... nic nie rozumiesz Madey... taki system jest nieskończony... nie ma tak że działalność kończy się na 16 osobie z rzędu... to cały czas sie rozwija :-/


  5. #15
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    Widzisz, nie rozwiązałeś zadania – powiedz mi dlaczego? To znaczy, że osoby na końcu piramidy nic nie zarobią tylko stracą? Myślę, że nie wiesz co piszesz, bo napisałeś, że ten system jest nieskończony. Zgodzę się z tym zdaniem, jeśli udowodnisz, że na Ziemi żyje nieskończona liczba ludzi. Udowodnisz? Powodzenia. :>>>

    Uprościłem przykład, żebyś zauważył, o co mi chodzi. Jeśli weszło w to wiele osób, to chyba później będzie brakować ludzi. Desperacją są ogłoszenia w internecie, bo większość dookoła ma już jakiś raport albo się w to nie bawi.

    Ja zrobiłem uproszczoną piramidę na 7 osób mającą 3 szczeble. Jeśli zrobiłbym piramidę o 101 szczeblach, to liczba osób na ostatnim szczeblu będzie wynosić 1267650600228229401496703205376. Hmmmm, gdzie znajdziesz tylu ludzi? Piramida zawsze znajdzie swój koniec. Jeśli to jest "świeży" pomysł, to może i zarobisz, ale na pewno to się kiedyś skończy.

  6. #16
    Madey
    Guest

    Re: Darmowie IPody i sprze˛t RTV !!!

    Ale czy rozumiesz, że to był uproszczony przykład? Chyba nie będę robił piramidy na 100 i więcej osób... Zresztą napisałem, że takie przyjąłem warunki.

  7. #17

    Re: Darmowie IPody i sprzęt RTV !!!

    No wiesz wszystko się kiedyś wypala, mam kumpla który na czarno ( tak po forach itd. ) sprzedawał sposób na legalizację WIndowsa poprzez zabawę w rejestrze. Zarobił tyle kasy, że wystarczyło mu na wypasionego na maxa PC z osprzętem do niego... owy haczyk już się wypalił gdyż ci co ów sposób zakupili rozprowadzali go dalej, tak że teraz nie ma to sensu... jeżeli o tego typu przykłądy ci chodzi. Wątpię jednak ( nawet jeżeli znaleźlibyśmy 10 osób na rozkręcenie tego MLN ) by udało nam się rozprowadzić ów sposób po wszystkich ( mowa tu o milionach ) internautach, choćby z Polski, którzy na takowy interes by sie pisali... a można zawsze handlować też z Kontrachentami z za granicy. A swoje zarobisz... sorry ale ten kto kupuje ów "Raport" wie na co się pisze... nie mam zamiaru kłamać ale zarobić


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •