Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: SKlep modelarski:)

  1. #1

    SKlep modelarski:)

    Mam problem ostatnio sprawiłem sobie zalnie sterowany samolot i w locie walło mu skżydło samolot to garunda 757 ma metrowe skżydła ze styropniu niewiecie gdzie w jakim sklepie internetowym moge dostać do nieog skzydła??

    z góry dzięki


  2. #2

    Re: SKlep modelarski:)

    najlepiej znalezc plany i zrobic samemu


  3. #3

    Re: SKlep modelarski:)

    a gdzie kupiles i za ile ten samolot?? bo tak sie przymierzam ale na żółwie strasznie duzo kasy idzie wiec chce cos taniego)

  4. #4

    Re: SKlep modelarski:)

    Ja mam do sprzedania samolot RC. Niestety dokładnego modelu nie znam ale zaniedługo bede miał fotki.


  5. #5

    Re: SKlep modelarski:)

    ja kupięłm nawet tanio jak chcesz to zagadaj do mnie na gg to załatwie ci ale około 200zł ja zapłaciłęm 186zł +wysyłka to bedzie gdziesz około 200zł(kupuje z hurtowni bo pracuej w sklepie i mama tanio)


  6. #6

    Re: SKlep modelarski:)

    Polecam z dłuższa mete helikoptery RC, sam sie tym zjamuje troszke od pewnego czasu. Sporo trudniejsze od samolotów ale i bardziej wciągające.


  7. #7

    Re: SKlep modelarski:)

    coolary ale równiez o wiele wiele droższe:]


  8. #8

    Re: SKlep modelarski:)

    O kurcze, jak za 200 to mi zrobiles chętke. W sumie zawsze chcialem mieć taki bajer. Jak wyjde z dołka to zagadam.


  9. #9

    Re: SKlep modelarski:)

    wiesz teraz tez mysle nad helikopteem lub samochodem niewiem jeszcze niemam kasy (ale pracuje 40zł dziennie od 9-23)


  10. #10

    Re: SKlep modelarski:)

    no na fajny heli np. T-rex 450xV2 a dobra apraturą z programem heli (np. Futaba 7 PCM) trzeba liczyć ok. 3000zł.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •