Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

  1. #1

    szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    Ten film ogladałam już dawno dawno temu,niestety nie cały. Wiem że chodziło o to że koleś zabijał ludzi którzy byli w wieku Jezusa gdy (Jezus) został ukrzyżowany. Zabitych było chyba siedem, a z ich kawałków ciała zabójca ułożył ciało Jezusa. Jaki był tytuł? Szukam tego juz od 1,5 roku i za cholerę nigdzie nie moge znaleść. Żeby było łatwiej widziałam to na HBO


  2. #2

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    OOO ciekawa fabuła ! Z chęcią bym obejrzał. Ja oglądałem coś podobnego tylko że koleś zabijał ludzi którzy widzieli jak umierał Jezus na krzyżu. Co działo się w naszych czasach (Ci co widzieli żyli do dzisiaj- wg filmu oczywiście )


  3. #3

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    WEdług mnie to filmy z tego gatunku (CZyli o Jezusie i niby prawdziwych sytuacji z tym związanych) sa najlepsze. Najbardziej mi sie podobają.
    Wie ktos jak ten gatunek sie nazywa?
    Ciekawa jest seria filmów o stygmatach. Polecam


  4. #4
    TylerPL
    Guest

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    Kurde, tez go ogladalem, ale tytulu za kij sobie nie przypomne, ale film byl super! pomysle nad tym. Moze sobie przypomne jakis aktorow to wtedy od razu znajde tytul.


  5. #5

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    To nie byl czasem film o psychopacie, ktory chcial uskladac cialo Chrystusa ze szczatek zabitych przez siebie ludzi?

  6. #6
    TylerPL
    Guest

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    No wlasnie o tym mowiemy drogi Andrzeju...


  7. #7

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"


  8. #8

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    Nie no, namotalem.
    Wymieszaly mi sie dwa filmy
    Ten ze "skladaniem Jezusa" ogladalem kilka razy, ale rowniez tytulu nie pamietam.

    Poszukam na necie :>

  9. #9

    Re: szukam tytułu filmu- coś jak "seven"

    Resurrection (Odkupienie).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •