Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Hasło w rar

  1. #1

    Hasło w rar

    Jak moge złamać hasło w rarze? Ściągnołem gierke z torrenta i ma hasło był sam rar i ten plik co daje w załączniku. A plik wziołem z tej stronki <url>http://isohunt.com/torrents.php?ihq=prison+tycoon&ext=&op=and</url> to jest ten pierwszy na liście. Szkoda mi znów ściągac bo długo ściągałem Plis o pomoc.


  2. #2

    Re: Hasło w rar

    Jak otworzysz plik rar to po lewej jest lista plików a po prawej jest jakiś zbiór napisów. A ten adres url skąd wziołeś? Jeśli z prawej strony to to jest hasło


  3. #3

    Re: Hasło w rar

    Sprobuj: Elegance


  4. #4
    TylerPL
    Guest

    Re: Hasło w rar

    Jak torrent to wejdz jeszcze raz na ta strone i znajdz ten torrent (nie sciagaj) tylko zobacz co jest tam napisane - powinno byc haslo, byc moze nawet w opisie tego co sciagales


  5. #5
    TylerPL
    Guest

    Re: Hasło w rar

    A, sorry, nie widzialem ze dales linka do torrenta. Zobacz:
    TNT
    PROPER - TNT
    PROPER


    Pozatym jak to jest to pierwsze na liscie, to nie zajumje troche za malo miejsca? 74mb?


  6. #6

    Re: Hasło w rar

    To nie zajmuje 74 tylko. Chyba źle patrzysz, to jest ten pierwszy co pisze coś tam Prison Tycoon NFO - ELEGANCE


  7. #7
    TylerPL
    Guest

    Re: Has?o w rar

    Jak patrzylem (wczoraj) to ten Twoj byl akurat juz drugi (miejsca sie zmieniaja zaleznie od tego ile osob ma tego torrenta).

    A haslo jakies dziala? czy nie?


  8. #8

    Re: Has?o w rar

    Nom już znaazłem, hasłem była strona internetowa z której pochodził torrent, znalazłem go przez pomyłkę a nigdzie skur***** nie npisali gdzie szukać hasła

    dzięki, pzdr all


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •