Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: prawko

  1. #1

    prawko

    jaki jest teraz calkowity korzt prawojazdy ??????


  2. #2

    Re: prawko

    zależy gdzie robisz. Ja np. płace łącznie ok. 1300zł, ale w większych miastach, gdzie jest większa konkurencja cena jest nieraz dużo mniejsza.


  3. #3

    Re: prawko

    ja dla przykładu za sam kurs płace 850 zł + lekarz 50 zł + podręczniki 40 zł <ale mozna oddac i zwrot kasy> + opłata egzaminacyjna w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego coś ok 100 + opłata skarbowa za odebranie dokumentu 80 zł. Ale z tego co sie oriętuje od października cena kursu ma wzrosnac o 300-400 zł;/ no i dochadza słuchy ze od stycznia prawo jazdy bedzie mona otrzymac po ukonczeniu 21 roku życia! Ale na ile jest to prawda to nie potrafie określic. Słyszeliście moze cos na ten temat??


  4. #4
    luz_jacek
    Guest

    Re: prawko

    Co do tego prawka od 21 roku życia to raczej wątpie żeby to wprowadzili :/
    Wiele ludzi potrzebuje prawa jazdy już po 18 roku życia i tą sugestie że ma być od 21 lat to wypowiedział napewno jakiś bałwan
    Wiem że napewno ma być trudniej zrobić rawo jazdy ( jakieś dodatkowe badania, trudniejsze egzaminy itp. ) ale o tych 21 latach to nie słyszałem.


  5. #5

    Re: prawko

    Ja znowu gdzies slyszalem, ze ma byc juz nie od 18, tylko od 16+rodzic obok ;]
    Ale to smieszne, nie wiem, co oni juz wymyslaja.
    Powinno sie troche utrudnic egzamin i zrezygnowac z placu kosztem porzadnego jezdzenia po miescie.... a nie jazda po miescie 8 minut...a niby ma byc 25

    Powiem Ci, jak ja placilem w marcu... 1000 zl za kurs + 50 lekarz + 74 za egzamin. Podreczniki i plytke z pytaniami dostalem za darmo (nadal mam te pytania na dysku... swietny program. Zawiera 100% pytan z egzaminu, czyli kompletowe 487...czy 478..chyba, ze cos sie zmienilo).
    Koszt calkowity wyniosl mnie troche ponad 1100.

    Pozdrawiam.

  6. #6

    Re: prawko

    Ja zaczolem robic prawko tydzien temu za kursy dalem 1400 , badania 75 zl, podrecznik z plyta 20 zl,


  7. #7

    Re: prawko

    witam ja dalem 1300 +egzamin 97 i wydanie prawka 80 + papierek o zameldowaniu 16 a prawko od 16 lat ten projekt został odrzucony zreszta i tak to byl poroniony pomysł pozdrawiam

  8. #8

    Re: prawko

    kazdy kto ukonczył 16 lat moze sobie zrobic prawojazdy kategori b1<b2> która uprawenia go do poruszania sie pojazdami trój lub cztero kołowymi o własnej masie nie przekraczającej 55O kg, z wyjatkiem motocykla. Nawet malankiem <czyt. fiatem 126p> sobie nie pojeździsz, jest to prawojazdy na tzw. samochodziki inwalidów, taki zadaszone co jezdza jeszcze w niektórych miejscach. Np. W Ali G in da house taki dziadek jezdził po mieście, albo to był Ali??


  9. #9
    dawid_długoszewski
    Guest

    Re: prawko

    Prawo jazdy od 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!Haha to chyba jakieś żarty!!!Napewno tego nie wprowadzą!!! OBY
    Już nie mają co robić tylko wymyślają takie pierdoły.


  10. #10
    Madey
    Guest

    Re: prawko

    Oni wymyślają takie pierdoły, bo wiele wypadków powodują młodzi kierowcy - zaraz po otrzymaniu prawa jazdy.
    Co mają wprowadzić i jak ma być, to nie wiem - nie interesuje mnie to. :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •