Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Najpierw statki teraz...

  1. #1

    Najpierw statki teraz...

    ... samoloty , ludzie co sie dzieje ?? Jak tak dalej pójdzie to w zakładach bugmacherskich będą obstawiać co będzie następne ...


  2. #2
    SD AS
    Guest

    Re: Najpierw statki teraz...

    A o co chodzi bo nie bardzo się orientuje ?

  3. #3

    Re: Najpierw statki teraz...

    ja nie kumam , w;asnie przelecialem przez kierownice w rowerze i ledwo zyje!

  4. #4

    Re: Najpierw statki teraz...

    hehehe :P ostatnimi dniami sie wszystko że tak powiem rozpier*** :-) już 2 samolot walnoł , jeden 121 ludzi death teraz 152 ... wczesniej chyba ze 3 statki sie na Baltyku topiły , ale tylko jeden ludź zginoł...


  5. #5
    fibus13
    Guest

    Re: Najpierw statki teraz...

    Wszystko jest opisane w biblii,dni ostatnie nadchodzą.Zobaczycie niedlugo ONZ sie rozwali...


  6. #6

    Re: Najpierw statki teraz...

    hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha

    :] to jest lepsze od dowcipow ktore czytam!!!!!!
    a swoja droga koniec Swiata nadchodzi to pewne - bo czas leci, a koniec Swiata (dni ostateczne) w koncu nastapi... wiec nadchodzi:]
    Tak samo jak Swieta Bozego Narodzenia czy Wielkanocne albo np. rok 2126... rowniez nadchodza...
    A jak sie ONZ rozpadnie to zadna strata i tak jest teatrzykiem kukielek...


  7. #7
    fibus13
    Guest

    Re: Najpierw statki teraz...

    Oj panie Scupltor,mimo parudziestru literek "ha" widze ze jestes niesamowitym sztywniakiem.Zreszta zobaczcie w jego zainteresowania,gdybym byl podobny do Ciebie juz bym wstapil do LPR za "eskterminacje polskości"...


  8. #8

    Re: Najpierw statki teraz...

    No przykro mi bardzo ze Cie to urazilo a ja mialem czysto zdrowy ubaw z tego nie majac intencji Ciebie urazic... trudno swiat sie nie zawali... tym razem hahahahahahahahahahaha
    a jesli chodzi o LPR to sie Tobie cos pomylilo bo jak sama ich nazwa wskazuje - sa krzewicielami zdrowej polskiej rodzinki... itp... co jest zupelnym zaprzeczeniem mojego podejscia do nie wychwalania w nieboglosy naszych polskich przefantastycznych cech - ktore dla mnie sa wlasnie WADAMI!!!!! stad taka a nie inna m in. tresc mojego profilu


  9. #9
    fibus13
    Guest

    Re: Najpierw statki teraz...

    I wlasnie chcialem do nich wstąpić zeby tepic eksterminacje


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •