Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jak to jest?

  1. #1

    Jak to jest?

    Jeżeli zamówiłem paczke która ma do mnie przyjsc przesyłka za pobraniem to czy jak do mnie ja przyniesie listonosz to moge ja otworzyc i zobaczyc co w niej jest i wtedy mu zaplacic i jezeli mi sie nie spodoba ta rzecz która zamóiwłem ale juz ja otworzyłem to czy moge zwrócic ta paczke nie placac za to?

  2. #2
    S m i t h
    Guest

    Re: Jak to jest?

    Jak mu zapłacisz tto dostaniesz paczke , niemozesz sobie otwozyć jak nie zapłacisz


  3. #3

    Re: Jak to jest?

    Kolega mi wmiawia ze przed zaplata mozna otworzyc paczke i jak nie pasuje to mozna oddac mu spowrotem

  4. #4

    Re: Jak to jest?

    Nie można. Jakbyś chciał zwrócić zawartość musisz ją ponownie nadać na poczcie i zapłacić. Nikt nie pozwoli ci otworzyć paczki przed zapłaceniem kwoty nadania.

  5. #5

    Re: Jak to jest?

    nie da sie . a jakby tak bylo to zycie bylo by o niebo piekniejsze :P

  6. #6

    Re: Jak to jest?

    Wiedziałem ze maiłem racje

  7. #7
    demon666
    Guest

    Re: Jak to jest?

    Możesz co najwyzej dostać paczke w ręce żeby stwierdzic ewentualne wystapienie cegły.
    Zawsze podczas odbioru mozesz sie rozmyslic i nie odebrac paczki nie ponoszac z tego tytulu zadnych konsekwencji (chodzi mi o zamowienia w sklepach internetowych)


  8. #8

    Re: Jak to jest?

    Nie jestem pewien ale jest chyba jakies komisyjne otwieranie paczki (na poczcie) .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •