Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

  1. #1

    Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    No więc sprawa jest taka: podczas oglądania filmu często występuje "zwis" i nagle dzwięk leci szybciej niż obraz. Normnie nie da sie filmu obejrzeć !!!!:/ Jak ten efekt zlikwidować?


  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    Inne kodeki zainstaluj. Najlepiej jakis pakiet kodekow bo wtedy z reguly sie nie gryza. No chyba ze masz starego kompa i juz nie daje rady na nowych kodekach, to moze podkrecic proca :]


  3. #3

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    Ale skąd te kodeki? Ja już tyle mam tych kodeków że głowa mała...


  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    Sciagnij z jakiejs p2p, albo stronek internetowych. Ja osobiscie uzywam "ACEMCP603PRO" czyli ace mega codeck pack 603 profesional (ma 50mb). Jak narazie wszystko smiga :] Do tego real alternative 137 do RMVB i subedit do odtwarzania


  5. #5

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    a ja polece cos co mnei nigdy nie zawiodło>>>>>>>> K-Lite Codec Pack <<<<<<<<<

  6. #6
    ironkapela
    Guest

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    Łukasz P jesli mozesz to podaj wersje i ewentualnie rozmiar


  7. #7
    demon666
    Guest

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!


  8. #8

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    Leviatan, ja proponuję wyzucić wszystke kodeki jakie dotąd zainstalowałeś, to cud że wogóle możesz oglądac filmy.

    Wyżuć wszystko i zainstaluj sobie poczciwego ffdshow 20050701, więkrzość wielomegabajtowych pakietów kodeków posiada szpiegujące programy, a
    K-Lite Codec Pack to już napewno.

    Polecam również ALLPLAYERA. w tym programie jest opcja LIVE UPDATE, program sam sprawdza jakie kodeki potrzebujesz i ściaga je z interetu.


  9. #9

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    coś ty wymyśłił???? K-Lite Codec Pack trojan??? a poza tym on zajmuje 15mb skanowałem kompa 4 antyvirami dla bezpieczeństawa mam blokade na połączenia wychodzące każda proba polaczenia z serwerem z mojego kompa jest monitorowana a przez poł roku nie zaowarzyłem nic podejarzanego!!!!! więc neiwiem skad ten pomysł o szpiegu?????

  10. #10

    Re: Problem z oglądaniem filmów na pc !!

    , nie trojan , tylko programy typu adware i tym podobne.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •