Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Fretki

  1. #1

    Fretki

    Witam, chce sobie zakupić tchórzofretke. Czy może ktoś hoduje tutaj cos takiego? Prosiłbym o jakies spostrzeżenia, czy trudne śa w utrzymaniu czy dużo jedzą itp.

    A może wogule ma ktoś z was na sprzedaż jakiś młody okaz:P


  2. #2

    Re: Fretki

    z tego co wiem na forum jest dosc sporo osob z tym zwierzaczkiem na bank AGAM-poszukaj w archiwach ten temat byl juz kilkakrotnie poruszany!
    ja rozniez zastanawiam sie nad zakupem ale jakos musialbym u kogos posiedziec i zobaczyc jak sie frecia zachowuje


  3. #3

    Re: Fretki

    nom ja też bym wolał sie popatrzeć


  4. #4

    Re: Fretki

    Fretki podobno śmierdzą :/ nie jest to złośliwość z mojej strony. Musisz karmić je mięsem (to chyba przedewszystkim). Też byłam zainteresowana i trochę poczytałam. Mają tendencje do gryzienia i drapania wszystkiego wokoło (nawet papier toaletowy im nie straszny ). Ogólnie dosyć przyjazne stworzonka. Można je brać na smyczy na spacer, potrafią się bardzo przywiązać do właściciela. Może kiedyś też sobie zakupię te przyjazne stworzonka


  5. #5

    Re: Fretki

    Podobno dość sporą klatkę potrzebują


  6. #6

    Re: Fretki

    To druga strona medalu. Ale jeżeli ci się uda ją oswoić to będzie w tej klatce praktycznie tylko spała


  7. #7

    Re: Fretki

    ja mam fretke i wcale az tak dużej klatki nie potrzebuje musisz jej za to dużo czasu poświęcać bo są strasznie towarzyskie. Z zapachem to niestety przawda, ale jeśli jej się sprząta codziennie i wytnie gruczoł łojowy to nie ma aż takiego smrodu. Fretka to ogólnie zwierze o niespożytej energi lubi się bawić skakać, a przyzwyczaja się bardzo szybko. Jeśli nie masz psa i fredzia będzie mogła sobie po domu swobodnie hasać to będzie miala pełny raj. Gorąco polecam, z karmieniem nie ma problemow. Moja ma już 2,5 roku i jest kochaniutka!!!


  8. #8

    Re: Fretki

    A możesz przybliżyć dietę takiego zwierzaczka ? Jestem ciekawa czy wcinają tylko mięsko i papier toaletowy czy coś jeszcze ?


  9. #9

    Re: Fretki

    goodcharlotte, one jedza to samo co koty :]


  10. #10
    Eryk letkiewicz
    Guest

    Re: Fretki

    mialem kiedys ale bylem zmuszony sprzedac(zapach mozna karmic pokarmem dla kotow ,w klatce powinien byc ,,hamak".Pozdrawiam Eryk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •