Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tworzenie muzyki

  1. #1

    Tworzenie muzyki

    Sorki ze dwa po kolei zakładam ale jakoś tak wyszło. W czym można tworzyć muzyke?? Te ejay są do bani. MI chodzi o takie miksowanie pisoenek, remix np Yamboo - Kalinka. Tam na poczatku tak fajnie głos jest miksowany, i nie mam pojęcia w jakim to porgramie jest robione. Też chodzi mi o takie coś zebym przez mikrofon nagrał głos i go miksował i wstawiał w jakiś kawałek. Podejrzewam że wiecie o co mi chodzi bo trudno jest mi sie wysłowić


  2. #2

    Re: Tworzenie muzyki

    po pierwsze. wszystko można znaleść w google.
    po drugie. jak masz troche kasy na zbyciu, to idziesz do pierwszego leprzego sklepu ala Empik i znajdziesz tego wiele


  3. #3

    Re: Tworzenie muzyki

    fruity loop

    ale nie wiem czy tam tez jest możliwość miksowania.


  4. #4

    Re: Tworzenie muzyki

    Traktor DJ Studio 2.5


  5. #5
    _andros
    Guest

  6. #6

    Re: Tworzenie muzyki

    fruity loop, Acoustica MP3 Audio Mixer, Sound Forge 6.0, rejestrator dźwięku

  7. #7

    Re: Tworzenie muzyki

    ja troche robire bity już ok 4 lat ale wszytko robie na REASONIE 3 co do programów typu e-jay music maker itp to jest po prostu zabawka dla 5 latków jak chcesz coś zrobić to zacznij do fl ( chodź nie lubie tego programu ) fl + vst+vsti+dx to można coś zdziałać sample tnij w acidzie 4 pro albo w recycle albo soundforge 6


  8. #8

    Re: Tworzenie muzyki

    chciałem sciagnąć tego REASON ale dwa razy jakiegoś fakefile ściągnołem. Masz moze linka na torrenta lub na mula?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •