Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: konsternacja

  1. #1

    konsternacja

    sluchajcie pomocy
    prosze o nie smianie sie oki
    wec tak dostalem prezent na 18 (gotowke) ktorej na oczy nie widzialem moja ukochana mamusia gwizdnela mi ja z przed nosa i powiediala taki tekst ze " nie dam ci tych pieniedzy bo wydasz je na glupoty wplacam je na konto po za tym trzeba miec jakoms pamiatke z 18 a ty te pieniadze przechulasz " wiec tak do jasnej ciasnej mam pamiatke z 18 kartki z zyczeniami :/
    powiedzcie co mam zrobic bo jak moja matka gada to pierwszy raz w zyciu chcialem uderzyc matke co mam zrobic pomoccy
    jak tak dalej pojdzie to nie wiem co zrobie jak zabierze mi klase ktora dostane od kozynki to bedzie w domu masakra
    ktos z was mial taka sytluacje a jak tak to co zrobil


  2. #2
    _andros
    Guest

    Re: konsternacja

    zamknij sie w pokoju za 3 dni a potem powiesz matce że doznałeś duchowego oświecenia i przekażesz te pieniądze na zbożny cel. :-)

  3. #3
    fibus13
    Guest

    Re: konsternacja

    Dobrze zrobila - ale z w jednej kwestii jej (mamy) nie rozumiem - powinna Ci dać choć część (1/3) zebys cos sobie kupil.


  4. #4
    cyclosternum
    Guest

    Re: konsternacja

    hehe mialem podobnie ale na komunie wiele lat temu :P
    kase odzyskałem co prawdaż dopiero na 18 ale odzyskałem


  5. #5

    Re: konsternacja

    wiesz fibus dobrze zrobila tak?? jak mozna przeklenswa podpierniczyc czyjs prezent to jest troche dziwne nie ?????


  6. #6
    MIDO
    Guest

    Re: konsternacja

    I w taki sposób niedlugo w magazynie kryminalnym wysłuchamy ,ze syn zabil własna matke motywem zbrodni byl podtekst finansowy.Wsumie to nie jej sprawa na co kase wydasz.Idz sobie na panienki i kasa sie szybko rozplynie bedziesz zadowolony albo kup sobie węże jakieś fajne(tylko nie takie zebys w kostnicy skonczyl,wiesz o czym mowie).Wsumie z drugiej strony moze mama chce dobrze.Niewiem nie jestem tobą.


  7. #7

    Re: konsternacja

    Dopuki jest na utrzymaniu rodziców to jest jej spraawa na co wyda te pieniadze..... Napewno jakis tego powód musiał byc..

  8. #8

    Re: konsternacja

    hehe, może to i lepiej, mama dobrze wie że pieniądze mieły być na jakiegoś rodzinobójczego węża lub na pomoc dla organizacji giertychowskiej... kiedyś jej jeszcze podziękujesz


  9. #9

    Re: konsternacja

    HoHO a roman by ci publiczna chłoste zafundował jakby sie dowiedział ze matke zlałeś :P

  10. #10

    Re: konsternacja

    No jak to, przeciez pieniadze wtedy poszlyby na szczytny cel- na jego partie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •