Jest UV-ka, ale w postaci Osram Ultravitalux 300W. Jest nią naświetlany co 2-3 dni po 10 min. z odl. ok. 1 metra. Oczywiście jak nie korzysta ze słońca, a teraz właśnie leży na balkonie i wygrzewa się)). Też mu to powtarzam- miał dużo szczęścia, że do mnie trafił !
)) Pozdrówko ! Rysiek




)). Też mu to powtarzam- miał dużo szczęścia, że do mnie trafił !
Odpowiedz z cytatem