Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: problemy z palcem

  1. #1

    problemy z palcem

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i licze na waszą pomoc ( radę)
    Mam młodego legusia i zauważyłam u niego zmiane na jednym palcu. Wygląda to takstatni paliczek na najdluższym palcu zmienił kolor na szary. Moim zdaniem jest martwy,przy tym zrobil sie jakiś guzek. Troszke mnie to dziwi bo mały je dobrze, dieta urozmaicona i witaminki i UV. Jakie jest wasze zdanie? Jutro pojde do weta ale jestem ciekawa co napiszecie.
    pozdrawiam pajęczyca!

  2. #2

    Re: problemy z palcem

    My nie wiemy.
    Musielibyśmy zobaczyć zdjęcie palca.


  3. #3

    Re: problemy z palcem

    Przykro mi ale nie mam możliwości żeby wysłac zdjęcie. Pójde do weta moze on cos poradzi, mam tylko nadzieje, ze nie trzeba bedzie amputować:-(
    pozdrawiam

  4. #4

    Re: problemy z palcem

    Jesli jeszcze ktos to czyta to bylam u weta, legus dostal witaminki i czekamy, moze to jakis uraz to wyjdzie w praniu
    pozdrawiam

  5. #5
    vera
    Guest

    Re: problemy z palcem

    nic sie nie martw bo na pewno wszystko bedzie ok, mały wyzdrowieje wczesniej niz ci sie wydaje pozdrawiamy - rob i aga

  6. #6

    Re: problemy z palcem

    gdy mój leg miał podobne objawy, okazało się ze to ropień, i palec amputowano.Ale może u twojego lega to co innego. nie martw się.

  7. #7

    Re: problemy z palcem

    Basiu, czy czasem z tą amputacją nie poszedł ktoś na "łatwiznę" ? Pozdrawiam ! Rysiek

  8. #8

    Re: problemy z palcem

    nie, palec był martwy, a wcześniej był długo leczony

  9. #9

    Re: problemy z palcem

    Basiu czy palec twojego legusia wysychał jesli tak to faktycznie był martwy.
    U mojego małego ( malej) jeszcze nic sie nie zmieniło ale jestem dobrej myśli.
    pozdrawiam

  10. #10

    Re: problemy z palcem

    Jeśli tak to ok )) Pozdrówko ! Rysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •