Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: ZYWE ROSLINY

  1. #1
    KUB
    Guest

    ZYWE ROSLINY

    jakie zywe rosliny moga byc u legwana w terrarium

  2. #2
    cubante
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    Zadne bo zniszczy wszystko co wstawisz do terra.

  3. #3

    Re: ZYWE ROSLINY

    Paprotka, dracena, trzykrotka, ale to fakt,że będzie je niszczył.
    Basia

  4. #4
    cubante
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    Zniszczy albo zje w woli scislosci. Dla lega nie nadaja sie zywe rosliny bo terra moze wygladac po tygodniu jak platanina jakis chwastow. Wstaw sztuczne (takie ladne teraz robia) Ja mam sztuczne i leg po wstawieniu probowal je skubac, ale dal sobie spokoj, a roslinki caly czas wygladaja jak nowe. Wybierz dobre imitacje prawdziwych roslin i masz spokoj na cale zycie lega.

  5. #5

    Re: ZYWE ROSLINY

    U mojego gadziora w tera założyłem chodowle ziółek i kiełków na razie nie podjada z doniczek ale to tylko moment jak bym zapomniał mu wstawić na czas jego obiadek :-) poza tym oczywiście stija drcenki jakaś roślinka zwana "nikotyna" i cos wiszacego do czego nie dosiega więc nawet sie nie martwię czy jest to zjadliwe (nie bluszcz) . Oczywiście bez sztucznej roślinności nie byo by mowy o ładnym wygladzie !.
    Aha jeszcze wstawiłem ładna i ciekawą roślinke "Mimozę" tez w bezpiecznej odległości od gadziny bo to wyjatkowo wesoła i delikatna roślinka a najlepiej mi rośnie w terrarium.

  6. #6
    Tusipek
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    Cześć - a co z jukami? wyglądają na mocne - i mały legwan mógłby się po niej wspinać.


  7. #7
    Loke
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    moj leg zyje na juce juz rok ale dzis rano zmasakrowal jedna galaz (zlamala sie mod nim) a ma dopiero 70 cm i jes wedlug mnie lekki (ale go nie wazylem)...

  8. #8
    cubante
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    Mlodym mozna wstawiac zywe roslinki, ale dorosly wielki smok lamie juz male drzewa wiec powaznie zywe dla doroslych legow sie nie nadaja. Probowalem roslinki byly polamane, poplatane i terra wygladalo oblesnie.

  9. #9
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    Najważniejszą cechą roślin umieszczanych w terrariach z gadami roślinożernymi jest ich nietoksyczność.
    Pod niżej zamieszczonym adresem znajdziecie obszerną listę roślin nieporządanych.
    http://plato.phy.ohiou.edu/~mash/herp/toxic_plnts.html


  10. #10
    Loke
    Guest

    Re: ZYWE ROSLINY

    czy bromelie moga byc ????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •