Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: dlugosc zycia zarowek

  1. #1

    dlugosc zycia zarowek

    notorycznie przepalaja mi sie zarowki z terrarium. praktycznie co dwa tygodnie kupuje day lub night glo.
    nie wiem czy cos u mnie nie tak? skoki napiecia itp.
    czy wam tez tak krotko swieca?


  2. #2
    Tusipek
    Guest

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Ja mam night Glo juz 4 tydzień ;-)


  3. #3

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Fatman wez te pieniazki i daj na schronisko dla psow Idz do zwyklego sklepu tam masz takie promienniki jak day glo (identyczne) za 3-4zl


  4. #4

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Nie kupuj tych żarówek więcej! One tak już mają:-)

    Kup żarówkę odbłyśnikową z PIŁY, OSRAM albo PHILIPS - to będzie dobrze wydane 2-5 zł:-))))
    Przy podobnej mocy dają zdecydowanie więcej ciepła niż DayGlo, więc oszczędzisz jeszcze na rachunku za prąd:-)

    Pozdrawiam


  5. #5

    Re: dlugosc zycia zarowek

    dzieki wszystkim
    ostatnia przepalana zarowke wymienilem za friko na nowa. babka ze sklepu sie nade mna zlitowala, bo zauwazyla ze juz chyba piata kupuje i wziela tamta i zwrocila do hagena


  6. #6

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Ja juz dawno nie kożystam z Day-Glo .
    Za to mam cały czas NIGHT-GLO i znam temat przepalania chć teraz trafiłem na egzemoplarz który świeci mi juz od 3mis z czego miesiac bez wyłączenia :-)))))
    Najważniejsze jest aby nie włączac jej ponownie zanim dobrze nie ostygnie !!!
    ja juz zmieniłem chyba z 8 szt

  7. #7

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Nie rozumiem po co przeplacacie za te promienniki ...chyba ze musicie miec w kolorowym opakowaniu :-PPPPPP


  8. #8

    Re: dlugosc zycia zarowek

    a masz jakis inny zastepczy dla night glo?


  9. #9
    Tusipek
    Guest

    Re: dlugosc zycia zarowek

    Dlatego że świecą w podczerwieni.Normalnie jest ciemno a jak włącze kamerę z noktowizorem to terrarium świeci się jak raca.
    Mam jeszcze jedną żarówkę OSRAM która świeci na czerwono - daje sporo ciepła - nie wiem jeszcze jak legwan na nią zareaguje , ale przynajmniej nie oślepnie - zarówki tej mocy dają dużo światła....


  10. #10
    misiekk
    Guest

    Re: dlugosc zycia zarowek

    wszyscy mowicie zeby kupowac zarowki te zwykle osram po 5 zeta a co z promieniami ultra co dzieki nim legwan wytwarza wit D3 co z tym podajecie witamine i co wtedy wystarczy zwykla zarowa????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •