Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: gdzie to kupic??????!

  1. #1
    agnieszka kaminska
    Guest

    gdzie to kupic??????!

    czesc
    na wszystkich stronach o legwanach pisza ze nalezy im dawac endywie, lucerne itp.Napiszcie mi gdzie ja to moge dostac i czy mozna dawac ziola:dazylia melisa oregano tymianek oraz ser bialy w niewielkich ilosciach.Dzieki za pomoc
    Pozdrawiam

  2. #2
    zelik
    Guest

    Re: gdzie to kupic??????!

    Witaj
    Niestety nie wiem gdzie mozna kupic ta endywie i lucerne natomiast oregano i ser bialy (twarog) mozesz podawac oczywiscie w niewielkich ilosciach a co do tymianku ,melisy ,dazylii nie jestem pewien

    Pozdrawiem
    Wojtek

  3. #3

    Re: gdzie to kupic??????!

    Witam
    Mój leg chętnie jada melise i bazylie (bo o niej chyba mowa), nie podawałem jeszcze tymianku więc nie wiem. Jeżeli chodzi o luceryne kupuje ja w postaci kiełków w hipermarkecie, rozglądnij się po lodówkach przy warzywach.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Re: gdzie to kupic??????!

    Ser ani zaden nabial nie jest pokarmem dla gadow.


  5. #5

    Re: gdzie to kupic??????!

    Nie dawaj sera ! Ja zrobiłem kiedyś ten błąd bo też uzyskałem mylne informacje- nawet z wrocławskiego zoo mi napisali, ze legi lubią serki homogenizowane ( choć takich nie dawałem tylko biały w małych ilościach). Mam ten list do dzisiaj choć nie pisali go Państwo Gucwińscy. W Chorzowie też w menu legów był biały ser. Byłem w sierpniu i widziałem! (( Poczytaj stare forum i temat " biały ser". Zobaczysz jak mi się oberwało ! Od Alicji też )). Co do ziół mogą byc jeśli legwan je toleruje, ale to nie podstawa żywienia. Mój chętnie zjada melisę, koperek, bazylię. Pozdrówko! Rysiek

  6. #6

    Re: gdzie to kupic??????!

    Ja dawałem kiedyś gałązki lucerny i legwan nawet ich nie dotknoł.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •