-
Re: pomocyyyyy!!!
moja siostra zalozyla mu opatrunek nie milismy plastra wiec troszq improwizowlismy kawalek koszuli zmoczony w wodzie utlenionej (zeby oklazic) i na to nastepna malutka szmatka i wszystko zawiniete tasma klejaca pozatym mam jeszcze jedno pytanie umylem akwarium o rybkach woda czy takie pszygotowanie wystarczy legwanowi ? tylko proszem odpisujcie w miere szybko i jak nie ejstescie czegos pewnie to nie mowcie ja chce tylko jego dobra
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum