Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rechabilitacja

  1. #1
    MadYellow
    Guest

    Rechabilitacja

    hej zalaczylem zdjecie z leguśiem i sterylnum terrarium.. znajduje sie w nim kozen, basenik i miska z jedzieniem.. czy kozenia tez sie powinienem pozbyc ?? z temperatura na szczescie nie bedzie problemu bo kilka miesiecy temu urwalem przez przypadek regulator przy kaloryfeze jak bym ustwiony na maxa.. i mam w pokoju podobne warunki jak w terrartium ogon dezynfekowany woda utleniana.. udam sie do weterynaza najszybciej jak to mozliwe...

    czy ogon po oderwaniu powinien zaostawic takie malutkie niteczni z "mieska" na koncu.. ?? iile trwa odrastanie..? aha czu odrosniety ogon jest krudszy czy ma inna barwe ?

    dzienkuje i pozdrawiam !


  2. #2
    MadYellow
    Guest

    Re: Rechabilitacja

    aha czutalem gdzies ze czeste picie wody przez lega pomaga leczyc .. czy to samo sie tyczy kompieli ???


  3. #3

    Re: Rechabilitacja

    Bardzo ladne akwarium, panoramiczne
    Tylko ze nie ma w mim wentylacji! I tym bardziej ze lezy u gory pokrywa i to zamknieta:/ !!! Nie chce trgo mowic alemarnie widze to

    Czy to co jest na zdjeciu to jest twoje takze terrarium zamin zaczel sie problem z ogonem? Jesli tak to lepiej kombinuj nad czyms pozadnym!

  4. #4
    MadYellow
    Guest

    Re: Rechabilitacja

    wentylacja jest.. u gory tylko jej stad nie widac..
    wiem ze jest to za male.. mam zrobione terr z drewna i szybek ale ostatnio mi sie jedna stlukla.. wiec musialem go zamiescici w tym...


  5. #5
    MadYellow
    Guest

    Re: Rechabilitacja

    mam w planie tez pewna pzebudowe i mam pytanko czy kabel gzewczy moglby przepalic plyte drewniana ?


  6. #6

    Re: Rechabilitacja

    No to juz mi troche ulzylo Ale i tak wentylacja gorna nie jest dobra powina byc skosna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •