Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: legwan i pies?

  1. #1
    madamka
    Guest

    legwan i pies?

    czy legwan moze sie zaprzyjaznic z psem?

  2. #2

    Re: legwan i pies?

    No wlasnie a z kotem.Np z glupim persem???? ;]

  3. #3
    cubante
    Guest

    Re: legwan i pies?

    Moj pies nie zwraca uwagi na lega. Mysle, ze wydaje mu sie to jakis gadzet albo cos a nie zywe zweirze.

  4. #4
    Ivan.
    Guest

    Re: legwan i pies?

    Ale moze tylko w twojej obecności.
    Kolega miał żółwia i psa. Gdy był w domu to wszystko OK.
    Ale jak go niebyło to pies szlał.

  5. #5
    cubante
    Guest

    Re: legwan i pies?

    Nie moj pies spi w moim lozku obok lozka w terrarium wielkosci szafy 3 drzwiowej grasuje mlody leg a pies spi i nic go nie rusza.

  6. #6
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: legwan i pies?

    moj pies adpotowal warana...dostaje sraczki jak wchodze do swojego pokoju, odrazu kladzie sie przy terra i pilnuje...


  7. #7

    Re: legwan i pies?

    legi raczej nie tolerują kotów. Znałem samczyka (175 cm) który na widok kota prawie powybijał szyby w terra. A kot nawet na niego nie spojrzał.


  8. #8

    Re: legwan i pies?

    Heh to szmiesznie.To bedzie trzeba upozorowac wypadek z kotem z 10 pietra ;]

  9. #9

    Re: legwan i pies?

    znajoma ma 8 letnie lega, 170 cm i kota. Funia(bo tak sie wabi leg) ma swoj ulubiony fotel na ktorym spedza wiekszosc dnia. pewnego dnia kot chcial wskoczyc na fotel funi no i dostal takiego strzala ze prawie odfrunal. od tej pory nawet sie nie zbliza do lega
    pozdrawiam


  10. #10

    Re: legwan i pies?

    U mojego lega jest odwrotnie. To on nie toleruje psów bez względu na rasę i wielkość. Na widok psa staje na łapach, robi się "płaski" i wygląda jakby był dwa razy większy. Był kiedyś na zewnątrz terrarium w momencie gdy przyszli znajomi z jamnikiem. To był widok- takiego legwana w akcji nie widziałem i nawet mi się oberwało po nogach ogonem. Pozdrawiam! Rysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •