Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: co gdzie można kupić??

  1. #1

    co gdzie można kupić??

    Witam!
    Chodzi mi o materiały potrzebne do budowy terra z osb? czyli płyte (jak ją pociąć?) listwy do zamocowania szyb i co tam jeszcze będzie potrzebne? W jakim sklepie można to dostać?

  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: co gdzie można kupić??

    czesc

    wszystko to powinienes dostac w sklepach typu Obi, Castorama itp. )


  3. #3

    Re: co gdzie można kupić??

    tak paweł ma racje to są sklepy w których powinienes to dostać w 100% ale również inne sklepy związane meblami itp. a co do pocięcia ich na wymiar to jest doslownie dogadanie sie z goścmi w sklepie ewentualnie danie im na piwko i dotną na taki rozmiar jak bedziesz chciał. listwy również dostaniesz w takich sklepach a rzyczy do urządzenia terra są dostępne w sklepach zoologicznych, elektronicznych to już tylko zależy co chcesz w tym terra mieć oraz w biofilu jest sporo rzeczy do terra
    powodzenia


  4. #4

    Re: co gdzie można kupić??

    Możesz też iść do zwykłego stolarskiego , w niektórych są płyty. A użądzić sobie terra możesz przez sklep internetowy Biofil pana Sułka, tylko że tam ceny są takie jak w zwykłym zoologicznym i jeśli niemasz w pobliżu jakiegoś zoologicznego to możesz zamawiać (no bo taniej ci wyjdzie jak kupisz w zoo bo nie płacisz tam za przesyłkę ). A i tam jest dużo bajerów: zamki na klucz, listwy wykończeniowe (kątowniki), listwy do szyb wymijających itd. itp. etc.


  5. #5

    Re: co gdzie można kupić??

    A tu jeszcze inny sklep z ofertą dla gadów Um-Um.pl

    tu też znany gekon.lublin.pl


  6. #6

    Re: co gdzie można kupić??

    spoko - wielkie dzięki.
    jeszcze tylko powiedzcie jakim klejem sklejać osb?

  7. #7

    Re: co gdzie można kupić??

    śrubami


  8. #8
    Neu
    Guest

    Re: co gdzie można kupić??

    A zeby bylo stabilniejsze to jeszcze silikonem akwarystycznym kosztuje
    okolo 10-12zl


  9. #9

    Re: co gdzie można kupić??

    dzisiaj byłem w praktikerze i metr kwadratowy płyty osb/3 grubości 18 mm kosztuje 22 zł więc taniocha-całe terra wyjdzie ok 50 zł cena bez porównania do ceny terra ze szkła, troche gorzej z oprawami na świetlówki bo nie było takich na 15W i 45 cm

  10. #10

    Re: co gdzie można kupić??

    z oprawami miałem ten sam problem aż w końcy dostałem ją w elektrycznej hurtowni ale zjeździłem pół miasta. Najlepiej weź książke telefoniczną i podzwoń po elektrycznych a napewno znajdziesz.
    Pzdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •