Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wit. D3

  1. #1
    misiekk
    Guest

    wit. D3

    ...co z podawaniem witaminy d3 i wapnia w jakich ilosciach co jaki okres czasu no i czy to jest konieczne

  2. #2
    Loke
    Guest

    Re: wit. D3

    jest to konieczne

    poszukaj w archiwum znajdziesz tam wszystko na ten temat...

  3. #3

    Re: wit. D3

    Organizm legwana sam wytwarza witaminę D3 pod wpływem promieni UV. Jest potrzebna do przyswajania wapna. Podawanie jej to kontrowersyjny temat , bo są opinie, ze legwan nie przyswaja tej witaminy " sztucznie" podawanej. Pozdrówko! Rysiek

  4. #4
    misiekk
    Guest

    Re: wit. D3

    ...najgorsze jest to ze jes mnustwo ludzi i kazdy mowi co innego kazda strrona mowi inne rzeczy na ten temat...i jak tu dobrze sie poradzic skoro kazdy ma inne zdanie???

  5. #5

    Re: wit. D3

    ja slyszalam ze w zimie przyswajaja , ja podaje mojemu legowi raz na 2-3 miesiace niecala kropelke

  6. #6
    misiekk
    Guest

    Re: wit. D3

    ...a ja rozmawialem z kolesiem co podaje vibowit codziennie

  7. #7

    Re: wit. D3

    Możesz podawać witaminy . W nich też jest D3. To nie zaszkodzi, jednak fachowe pisma podają, ze ta witamina nie jest przyswajana z preparatów lecz produkuje ją organizm zwierzęcia pod wpływem UV, którego to promieniowania i tak potrzebuje. Zapewnij mu UV, a witaminy możesz mu normalnie podawać. Pozdrawiam! Rysiek

  8. #8
    misiekk
    Guest

    Re: wit. D3

    dzieki ...narzie tylko mam maly problem z promieniami niewime gdzie moge dostac swietlowke...czy one sa roznych dlugosci bo mi potrzeban jest nie za dluga okolo 20 25 cm sa takie i gdzie sa dostepne??

  9. #9

    Re: wit. D3

    wejdz na www.colisa.com.pl tam bedziesz mial wszystko czego zapragniesz, wlacznie ze swietlowkami.
    pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •