Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: spiace legwany

  1. #1
    Loke
    Guest

    spiace legwany

    Jak spia wasze legi???

    niedawno zamocowalem legowi bardzo fajny palik (w pionie). ma on swietna perzyczepnosc (pieknie w niego wchodza pazury lega)...

    ...i zauwazylem... ze moj leg zaczal sypiac na nim w pionie... nie wiem jeszcze czy jest to stala preferencja czy chwilowa zajawka ale ciekaw jestem jak spia wasze legi... w pionie czy w poziomie???

  2. #2
    Przemek Łukiewicz
    Guest

    Re: spiace legwany

    Witam
    Muj leg śpi jak mu zechce.Czasami w pionie oparty o szybę albo w poziomie na podłożu

  3. #3

    Re: spiace legwany

    Moj tez sypia na rozne sposoby.Najbardziej jestem zadowolony jak ma przednie i tylne konczyny wyciagniete wzdluz korpusu....wtedy wiem ze sie nie boi i slodko sobie spi

  4. #4
    Loke
    Guest

    Re: spiace legwany

    tak tez lubie jak tak spi ( fajnie tez czasami sypia przednie konczyny na innej galezi niz tylne a korpus w powietrzu )

  5. #5

    Re: spiace legwany

    Mój leg ma 125 cm i najbardziej lubi spać ze mną. Pomimo że się przez niego nie wysypiam - od czasu do czasu pozwalam mu na tę przyjemność ;-). Dlatego pewnie jest bardzo oswojony ... po prostu niesamowity pieszczoch ;-) Po południu wypuszczam go na spacerek po domciu, jak sobie pospaceruje to zamiast do swego terra ... kombinuje jak by tu wejść pod kołderkę :-)

  6. #6
    Jonko
    Guest

    Re: spiace legwany

    Tak faktycznie to śmiesznie wygląda. Mój też leży brzuchem na gałęzi a nogi ma wyciągnięte po sobie.

  7. #7

    Re: spiace legwany

    a moj jak tylko zgasnie swiatlo w terra zlazi z korzenia i migiem wlazi do basenu. jeszcze tylko chwilka znajdowania miejsca i tylko glowa z wody wystaje!!!


  8. #8

    Re: spiace legwany

    a mój leżąc w poziomie na galezi ma przednie łapki "zarzucone" na grzbiet...

  9. #9

    Re: spiace legwany

    jamojego nie widze

  10. #10

    Re: spiace legwany

    W załączeniu zdjęcie legwana mojego kolegi (Dennis Desmond) - czasami tak śpi:-)
    Mój uwielbia spać poziomo, ma do tego specjalną półkę pokrytą wykładziną dywanową.
    Czasami tylko zawiśnie sobie na zwisającej kępie liści i tam spędzi noc:-)

    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •