Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1
    misiekk
    Guest

    pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ....wlasnie mialm starcie z ojcem ktory bezemni pojechal do hurtowni i kupil swietlowke facet w hurtowni twierdzil ze ta swietlowka ktroa ojcu sprzedal wyzwal promienei UV...MOJE ZDANIE JEST TAKIE KOELS POPROSTU WCISNA KTOI DLA OJCA !!!...swietlowka napisane ma na opakowaniu "aqua relle" firmy philips ...terz juz sam neiwiem co am zrobic klucic sie z nim dalej czy moze jednak ta swtlowka naprade wytwarza potrzebne promienie takjak wierdzil koles w hurtowni...pomozcie juz niewiem co mam robic??????????????

  2. #2

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jak rozszyfrujesz słowo aqua i słowo repti wszystko stanie sie jasne.

  3. #3
    misiekk
    Guest

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TO MA BYC ZART???

  4. #4
    misiekk
    Guest

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I TAM NEI MA SKOWA REPTI ........TYLKO RELLE........A MOZE SA SWIETLOWKI CO EMITUJA TE PROMINEI I SLUZA DLA RYBEK ALE ROWNIE DOBRZE MOZNA JE STOSOWAC DLA GADOW

  5. #5
    dr Robert
    Guest

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Przede wszystkim bardzo chaotycznie piszesz, trudno się nawet zorientować o jaką świetlówkę chodzi. Z tego co zrozumiałem to świetlówka akwarystyczna Philipsa pod nazwą Aquarelle. Świetlówka ta nie wydziela UV. Dobry przegląd świetlówek terrarystycznych znajdziesz w www.colisa.com.pl
    Tam trzeba wejść w "oświetlenie" i szukać świetlówek terrarystycznych emitujących UV. Musi być wyraźnie napisane, że emitują UV. Tam masz świetlówki UV z różnych firm.


  6. #6

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    chodzi o to że w nazwie wystepuje słowo "aqua" czyli woda, a powino "repti" (reptile ) czyli gad.

  7. #7

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ten temat był już dokładnie przanalizowany przez jednego terrarystę
    tu masz wszystko - poczytaj!!!
    http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=1006&t=1006


  8. #8
    misiekk
    Guest

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tam jest tak namotane ze wkoncu neiwiem czy moze byc czy nie?

  9. #9

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    UV nie daje ale daje ładne swiatło. Wiele zmienia w terra jako oświetlenie. Kolory są wyraźniejsze, rosliny świetnie rosną i wygladaja zdrowiej. Ale jako UVka jest do bani.


  10. #10
    misiekk
    Guest

    Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ,...i jak ja mam to wytlumaczyc dla starego????????????????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •