On ma swoje terrarium. Nie mieszka w klatce. Nie jestem sadystka, zeby go trzymac w klatce)) Oczywiscie przed pojsciem do szkoly szykuje mu jedzonko i wkladam do terra. Jak wracam sprzatam kupke.
Marysia
P.S. Czasami robi to mama, ale rzadko (np. jak ide do szkoly na zerowke)




)) Oczywiscie przed pojsciem do szkoly szykuje mu jedzonko i wkladam do terra. Jak wracam sprzatam kupke.
Odpowiedz z cytatem