Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Terrra

  1. #1

    Terrra

    Pytanko co byscie wybrali terra o wymniarach 2metry wysokosci,50 szerkosci,35 glebkosci czy 90dlugosci 50 wyskosc 60 glebokosci??????????????????Oczywiswcie dla mlodego lega

  2. #2

    Re: Terrra

    w tym pierwszym szybko bedzie miał problemy z obracaniem (ma tylko 35cm głębokości).


  3. #3

    Re: Terrra

    NO moze wiecej troche jest niz te 35 bo cos szerssze sie robi u gury

  4. #4

    Re: Terrra

    Żadne z nich nie jest właściwe dla legwana. Jedynie te 2 metry to jest to ! Ale te 35 cm ( może więcej ) , a nawet 50 cm - stanowczo za mało. Legwan po roku może mieć już metr długości. Pozdrówko! Rysiek

  5. #5

    Re: Terrra

    Raczej metr po dwoch latach ...Oczywiscie tempo wzrostu jest cechą osobniczą ale też często ponad wiek wyrośnięty i masywny legwan mówi swoim wyglądem: jadłem dużo białka zwierzęcego.


  6. #6

    Re: Terrra

    Masz rację Alicjo, bo mój legwan jak był malutki jadł larwy mączniaka i ten nieszczęsny biały ser. Po roku przestał jeść białko zwierzęce i do dzisiaj dostaje tylko zieleninkę. Tempo jego wzrostu było duże i po roku miał prawie metr długości. Po trzech latach miał 150 cm. Teraz to się utrzymuje, Gucio rośnie bardzo wolno. Ma 3,5 roku. Pozdrówko! Rysiek

  7. #7

    Re: Terrra

    ..wiec jakie terraium uwazasz za doskonale w warunkach domowych,i jakie wymiary ma terra dla Twojego lega?

  8. #8

    Re: Terrra

    Cytrolka mieszka teraz u mojego kolegi z samcem w terrarium 200/100/200cm (dlugosc/szerokosc/wysokosc). Moglo by byc nieco dluzsze i szersze ale to juz jest spore terrarium. Moga tez pochodzic troche po pokoju. Legwany maja 100 i 130cm.


  9. #9

    Re: Terrra

    Esh ale patrzcie to bedzie na poczatku terra potem wezne szafe 130cm dlugosc 1m glebkosci i 230cm wyskokosci.Ktore byscie wybrali na poczatek a legos w przeciagu 7 miesiecy na samej zielince nie urosznie do 1 m ...

  10. #10
    misiekk
    Guest

    Re: Terrra

    ...wiec odradzacie bialko ???????????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •