Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: 6 dzien dalej nic:(

  1. #21

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    Wszystko rozumiem, bo gdyby było inaczej to bym nie pisał :-))). Ale to nie wypada na publicznym forum. Ja już zapomniałem o szkole bo mam 37 lat, ale staraj się przynajmniej. Pozdrówko! Rysiek
    Ps. I kolega Przemek też :-))) .

  2. #22
    misiekk
    Guest

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    ...to niech przemek wytlumaczy)

  3. #23

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    Przemek. Rysiek :-)))

  4. #24
    misiekk
    Guest

    Re: 9 dzien dalej nic:(

    ...dalej niec nie je ...a przynajmiej nie je konkretnie moze cos tam skubna..codziennie wstawiam swieze zarcie i codziennie je wymieniam na nowe

  5. #25
    Przemek Łukiewicz
    Guest

    Re: 9 dzien dalej nic:(

    Sorki chodziło mi o to że niejadł nic zielonego np.natki marchewki,pietruszki,rzeżuchy,sałaty,kapusty,mle czu.Tylko tolerował pomarańczowoł marchewkę.Misiekk musisz być cierpliwy wiem że jest trudno parę tygodni temu sam przez to przechodziłem. A z ortografią sprubuje się poprawić ))))))

  6. #26
    misiekk
    Guest

    Re: 9 dzien dalej nic:(

    ...ok juz wszytsko jasne a poieprzyc to nie forum z j. polskiego heheheheehheh...moj nawet pomaranczowej nie tyka

  7. #27

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    To nie 'forum z języka polskiego' ale to, jak piszesz, świadczy trochę o Twoim 'poziomie'. Nie mówiąc już o innych użytkownikach, którzy często nie mogą nawet zrozumieć o co piszącemu chodziło, a samo czytanie posta przyprawia o ból głowy.


  8. #28
    misiekk
    Guest

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    ...zawsze mozna nie czytac tak dziala forum ludzie mowia tak jak patrafia i tak jak chca a nie kazdy musi ich czytac....ja sie staram jak moge ale czasmi mi sie poprostu nie chce wyterzac szarych komorek bo np. jestem zmeczony

  9. #29

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    mi też się czasem nie chce wytężać komórek przy niektórych postach. Zwłaszcza gdy jestem zmeczony nie lubię gdybać: "co poeta miał na myśli tworząc nowe zasady ortografii". Czasem nawet jak znam odpowiedź to nie piszę jak ktoś nie potrafi zrozumiale zapytać.


  10. #30
    misiekk
    Guest

    Re: 6 dzien dalej nic:(

    no i o to chodzi .....forum to forum wypowiadaja sie rozni ludzi roznego wieku i o roznym poziomie nei ma co sie czepiac ....ale tamat sie nazucil a moze skaczymy gadc na temat moejgo lega ktore nei chce jesc juz 9 dzien((((((((((((((((((((((((((((((( to jest problem a ortografia moze poczekac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •