Dzięki za zaufanie ! Są tu ludzie bardziej doświadczeni niż ja, są też specjaliści w tym temacie jak np. Jarek Zajączkowski-specjalista weterynarii ( gadziej :-))) ) , dr.Robert-zoolog o ile się nie mylę. Ja też dużo się nauczyłem dzięki nim i innym uczestnikom tego forum . W moich trudnych początkach pomogła mi Alicja . Dzięki P.Jarkowi Zajączkowskiemu nauczyłem się badać kał Gucia i samemu stwierdzić czy konieczne jest odrobaczanie . Mam własny mikroskop i wiem, czego szukać. Dużo poczytałem na temat legwana zielonego nie tylko na stronach www, ale w dobrych książkach . Teraz z moją wiedzą ja mogę służyć pomocą i odwdzięczyć się za to, co kiedyś inni zrobili dla mnie :-)). Pozdrówko! Rysiek