Musisz tak kombinowac zeby go zachecic do jedzenia. Nie kazdemu legowi da sie mordke otworzyc,jeden otworzy a drugi zacisnie i nic z tego. Moje legi tez nie chca jesc jedzonka jak wyczuja wit. i wapno. Musze przemycac. Sproboj narazie bez wit. zeby rozsmakowal sie w tym jedzonku. Homo sapiens - istota myśląca - a popada w anoreksje. Jakie są tego skutki? Twoj legwan i Ty ponosisz za niego odpowiedzialnosc.

Powodzenia
[gadzinka]