-
Re: pomocy!!!!!!!
Musisz tak kombinowac zeby go zachecic do jedzenia. Nie kazdemu legowi da sie mordke otworzyc,jeden otworzy a drugi zacisnie i nic z tego. Moje legi tez nie chca jesc jedzonka jak wyczuja wit. i wapno. Musze przemycac. Sproboj narazie bez wit. zeby rozsmakowal sie w tym jedzonku. Homo sapiens - istota myśląca - a popada w anoreksje. Jakie są tego skutki? Twoj legwan i Ty ponosisz za niego odpowiedzialnosc.
Powodzenia
[gadzinka]
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum